Trys nauji Maserati stiliai

Net jei ir nesate automobilių entuziastas, vis tiek išgirdę „Maserati“ pavadinimą pagalvojate apie stipriai išreikštą itališką stilių, galingą variklį ir ypatingą vairavimo jausmą. Su naujausiais savo modeliais gamintojas nusprendė sustiprinti šiuos jausmus ir pristato tris naujas „Ghibli“, „Quattroporte“ ir „Levante“ modelių komplektacijas.

GT, „Modena“ ir „Trofeo“ komplektacijos sukurtos tam, kad pranoktų savininkų lūkesčius ir skirtingai atspindėtų „Maserati“ gamos naujausius techninius sprendimus, griausmingą galią ir laikui nepavaldų itališką dizainą. Šias komplektacijas, kurios įkūnija gamintojo dvasią, kūrė pagrindinis „Maserati“ stiliaus ir dizaino padalinys kartu su automobilių kūrimo komanda. Bendradarbiaudami jie ypatingą dėmesį skyrė naudojamoms medžiagoms, svarbioms detalėms, jų savybėms ir taip sukūrė tris rinkinius, kurie geriausiai atspindėtų tiek automobilio, tiek jo vairuotojo charakterį.

Kelionių dvasia

Šiandien kelionės tapo tokios paprastos, kad internetu nusipirkę lėktuvo bilietą, jau už kelių valandų galite pasinerti į visiškai kitos šalies kultūrą. Tačiau praeito amžiau viduryje atsiradęs Grand Touring terminas reiškė kiek kitokias keliones. Tokias, kuriose svarbu ne kelionės tikslas, o pats procesas. Į tokias keliones žmonės leisdavosi prabangiais ir galingais automobiliais. Būtent tai ir įkvėpė „Maserati“ GT komplektaciją.

Ji pabrėžia „Maserati“ charakterį ir eleganciją bei įkūnija gamintojo miestietišką, minimalistinį ir šiuolaikišką stilių. Ši komplektacija skirta smalsiems pasaulio piliečiams, kurie vertina madą, bet turi savo originalų ir sofistikuotą stilių.

GT ženklu pažymėti „Ghibli“, „Quattroporte“ ir „Levante“ modeliai išsiskiria papildomomis chromuotomis detalėmis ir elegantiška išvaizda. Čia taip pat sumontuoti klasikiniai šviesūs ratai: 18 colių „Ghibli“ ir „Levante“ modeliuose bei 19 colių „Quattroporte“ modelyje. Visi GT modeliai turi patogias odines sėdynes ir unikalias apdailas.

GT modeliai taip pat išsiskiria tuo, kad yra komplektuojami su naujausiu „Maserati“ hibridiniu varikliu. „Ghibli GT“ ir „Levante GT“ komplektuojami su 330 AG 4 cilindrų varikliu su 48V hibridine sistema. Tuo tarpu „Quattroporte GT“ turi 350 AG V6 variklį.

Spinduliuojantis atletiškumas

Antroji „Maserati“ pristatoma komplektacija atiduoda pagarbą gamintojo ištakoms ir pavadinta „Modena“ vardu. Ši komplektacija skirta tiems, kurie dievina „Maserati“ sportiškumą ir patys mėgaujasi aktyviu laisvalaikiu ir sportišku gyvenimo stiliumi. „Modena“ komplektacijos automobiliai savo stipriai išreikštą sportiškumą spinduliuoja ne tik sportiškais dizaino sprendimais, bet ir varikliais. „Modena“ komplektacija apjungia eleganciją, dinamiškumą ir malonumą vairuoti. „Ghibli Modena“ ir „Levante Modena“ turi 350 AG V6 benzininius variklius. Ieškantys aštresnių pojūčių gali rinktis modelius su „Modena S“ ženklu ir žymiai daugiau galios. Šie modeliai turi 430 AG variklius. Jie taip pat išsiskiria tuo, kad komplektuojami su „Nerissimo“ stiliaus paketu ir raudonomis stabdžių apkabomis. Tuo tarpu „Quattroporte Modena“ komplektuojamas tik su 430 AG V6 varikliu.

Ši komplektacija pabrėžia automobilio atletiškumą, nes turi sportinius buferius su „Black Piano“ elementais ir 20 colių ratus. Interjere pasitinka tvirtai prilaikančios sportinės odinės sėdynės ir „Black Piano“ apdailos „Levante“ bei „Quattroporte“ modeliuose. Tuo tarpu „Ghibli Modena“ komplektuojamas su „Dark Mirror“ apdaila.

Posūkių gurmanas

„Trofeo“ ženklas „Maserati“ gamoje visada reiškė didžiausią įmanomą galią ir visą lenktynių trasose sukauptą patirtį. Su naujais „Maserati“ modeliais ši tradicija tikrai nesikeičia. Viskas čia sukurta taip, kad automobilis būtų kiek įmanoma greitesnis, bet neprarastų savo komforto. „Trofeo“ komplektacija yra gausiausia tiek įrangos, tiek galios prasme.

Šiuose modeliuose montuojamas 580 AG V8 variklis su dviguba turbina. Anglies pluošto elementai, 21 colio ratai ir raudonos stabdžių apkabos jau iš tolo praneša apie sportinę „Trofeo“ prigimtį. Tuo tarpu viduje pasitinka prabangus salonas ir sportinės sėdynės su natūralia „Pieno Fiore“ oda. Nepaisant to, kad „Ghibli“, „Quattroporte“ ir „Levante Trofeo“ pasižymi ekstremalia galia ir dinamika, jie visuomet leidžia keliauti elegantiškai ir saugiai.

Atnaujintas veidas

Visos trys komplektacijos – GT, „Modena“ ir „Trofeo“ – turi naują „Maserati“ ženklą ant variklio dangčio ir galinio statramsčio. Jis buvo pristatytas kartu su Maserati superautomobiliu MC20. Kiekviena komplektacija turės savo pavadinimą virš trijų ikoniškųjų ventiliacijos angų ant priekinių sparnų. Naujas „Maserati“ šriftas taip pat pasitinka centriniame ekrane, o „Trofeo“ užrašas išsiuvinėtas ir ant galvos atlošų.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?