„Maserati“ pristatatė pirmąjį savo elektrinį „Formulės E“ bolidą

Lenktynių komanda „Maserati MSG Racing“ atskleidė, kaip devintajame „Formulės E“ pasaulio čempionato sezone atrodys jų bolidas. „Tipo Folgore“ pramintas modelis yra pirmasis visiškai elektrinis lenktynių automobilis „Maserati“ istorijoje.

Mėlynas bolidas buvo pristatytas Modenos, gimtojo „Maserati miesto gatvėse. Taip simboliškai gamintojas praneša, kad grįžta ten kur prasidėjo „Maserati“ istorija – į didįjį automobilių sportą. Čia sukauptą patirtį planuojama perkelti į greitai pasirodysiančią ateities elektromobilių liniją „Folgore“.

Gilios lenktynių tradicijos

Pirmasis lenktyninis „Maserati“ automobilis „Tipo 26“ debiutavo 1926 metais. Tada „Targa Florio“ lenktynėse Alfieri Maserati su šiuo modeliu buvo nepralenkiamas savo klasėje. Praėjus 96 metams šią istoriją bandys pakartoti elektrinis „Maserati Tipo Folgore“. Jis taip pat simbolizuoja naują gamintojo elektrifikacijos erą ir „Folgore“ elektromobilių gamos pradžią.

„Maserati Tipo Folgore“ bolido grafinis dizainas pasižymi šiuolaikiškumu ir spalvų tyrumu. „Maserati“ ženklas aiškiai matosi ant smailios automobilio nosies kartu su „Maserati Corse“ ženkleliu. Galutiniu dizaino akcentu čia tampa Italijos trispalvė, elegantiškai nupiešta galinėje automobilio dalyje.

Naujos kartos automobiliai

Nuo 2014 metų „Formulės E“ lenktynėse dalyviai rungiasi su beveik identiškais elektriniais bolidais. Todėl viskas čia priklauso tik nuo komandos profesionalumo ir vairuotojo įgūdžių. Devintajame „Formulės E“ sezone visi dalyviai startuos su jau trečiosios kartos elektriniais bolidais.

Tai bus greičiausia ir efektyviausią jėgainę turinti versija „Formulės E“ istorijoje. Priekyje ir gale sumontuoti varikliai generuos 350 AG. Jie pasižymės 95 proc. našumu, nes vien stabdymo metu susigrąžins 40 proc. energijos, reikalingos lenktynėms. Gamintojas planuoja, kad visa lenktynių trasose surinkta patirtis ir sprendimai bus panaudoti būsimuose sportiškuose „Maserati Folgore“ elektromobiliuose.

Netrukus lenktynių komanda gabens „Maserati Tipo Folgore“ į Valenciją, Ispaniją, kur prasidės pirmieji sezono testai. Tuo tarpu sausio 14 dieną Meksikos sostinėje bus duotas startas pirmosioms devintojo sezono „Formulės E“ lenktynėms. Taip prasidės 17 lenktynių maratonas, kuris šiemet turėtų būti labai įtraukiantis ir konkurencingas.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?