„Maserati MC20“: abejingų nepaliekantis, prestižinius įvertinimus skinantis superautomobilis

Pristatytas tik rudenį – bet jau spėjęs pavergti viso pasaulio išskirtinių automobilių gerbėjų širdis: su modeliu „MC20“ kompanija „Maserati“ kaip reikiant išjudino emocijų bangą – nes abejingų šiam automobiliui paprasčiausiai nelieka.

Kurdami „MC20“, italai nepriekaištingai suderino inžineriją ir veržlų stilių, tad naujokas labai aiškiai prisistatė kaip ambicingas konkurentas sportinių automobilių rinkoje, kartu atversdamas ir naują „Maserati“ istorijos puslapį.

Kuriant „MC20“ daug dėmesio buvo skirta naujausioms technologijoms, kurios garantuoja, kad vairuotojas ne tik patirs sportinio vairavimo malonumą, bet jausis užtikrintai ir patogiai. Įspūdingiausias „Maserati MC20“ privalumas, be abejonės, yra jo naujasis „Nettuno“ variklis, kuriame pritaikyti technologiniai sprendimai naudojami ir „Formulėje-1“.

GQ metų super sportinis automobilis

Legendinio britų žurnalo GQ rengtuose 2021 metų automobilio rinkimuose „Maserati MC20“ buvo išrinktas metų super sportiniu automobiliu.

„Maserati“ pasižymi nevaržoma trauka, o „MC20“ pristatymas tik įrodo, kad gamintojas ir vėl nusitaikė į automobilių pasaulio viršūnę. Visiškai naujas, technologiškai išskirtinis ir su 630 AG varikliu per vidurį, „MC20“ yra klasiškas, charizmatiškas ir alternatyvus“, – negailėjo liaupsių GQ.

„Džiaugiamės, kad didžiulį mūsų komandos darbą įvertino britų žurnalas GQ. Tai išties išskirtinis pripažinimas visam prekės ženklui. „MC20“ yra unikalus pasaulyje, tad su tokiu modeliu drąsiai žengiame į ateitį. Esame novatoriai, kuriuos į priekį veda aistra ir unikalus dizainas. Prieš 106 metus būtent tokios vertybės suvienijo brolius Maserati, jos atvedė „Maserati“ ir į pasaulio automobilių elitą“, – sako „Maserati“ vadovas Davide Grasso.

Įvertintas dizainas

O tai, kad„MC20“ apdovanotas ne tik legendine „Maserati“ galia, bet ir unikaliu dizainu, įvertino prestižinis „Red Dot“ konkursas, produktų dizaino kategorijoje šiam automobiliui skyręs „Best of the Best“ titulą.

„Red Dot“ – tarptautiniai dizaino apdovanojimai, kuriuos nuo 1955 metų organizuoja Vokietijoje įsikūręs „Design Zentrum Nordrhein Westfalen“. Čia vertinama visame pasaulyje kuriamų produktų estetika, funkcionalumas, išmanumas ir inovacijos.

Kalbėdamas apie šį apdovanojimą, „Maserati“ vadovas D. Grasso sakė: „Mūsų tikslas buvo sukurti automobilį, kuris išliks nepamirštamu naujosios „Maserati“ eros simboliu net ir po daugelio metų. Manau, kad savo tikslą pasiekėme – ir tai tobulai įrodo naujasis „MC20“.“

Pasididžiavimo neslėpė ir „Maserati“ vyriausiasis dizaineris Klaus Busse: „Didžiuojamės šiuo tarptautiniu apdovanojimu, kuris yra geriausias visos mūsų komandos darbo įvertinimas kuriant šį visiškai naują „Maserati“ istorijos etapą.“

Laikui nepavaldus dizainas visada buvo „Maserati“ automobilių išskirtinis bruožas. Jį atspindi ir „Maserati MC20“: skoningas, aiškios koncepcijos, be jokių perteklinių stilistinių elementų, demonstruojantis unikalų itališką charakterį,.

Viršutinė dalis – grakštus ir stilingas meno kūrinys, o apačia sukoncentruota į technologijas ir inžineriją. Tai leidžia pasiekti idealų priešingybių balansą, nes automobilis suderina meistriškumą ir inžineriją, o viską papildo unikali rankų darbo kokybė bei preciziškas gamybos proceso tikslumas.

Kaip ir priklauso super automobiliui, MC20 turi į viršų pakeliamas „drugelio“ tipo duris, kurios ne tik suteikia daugiau estetikos, bet ir leidžia vairuotojui ir keleiviui į automobilį lengviau įlipti / išlipti. Iš kitų „Maserati“ šis automobilis išsiskiria tuo, kad turi vertikalius priekinius žibintus, kurie yra tikra gamintojo dizaino revoliucija. O du platūs, žemi horizontalūs galiniai žibintai suteikia dar daugiau išskirtinumo.

100% itališkas

Svarbu paminėti, kad „MC20“ yra šimtu procentų itališkas automobilis: sukurtas „Maserati“ inovacijų laboratorijoje ir sukonstruotas istorinėje gamykloje Modenoje, o jo dizainas sukurtas „Maserati“ stiliaus centre Turine.

Naujasis „Nettuno“ V6 variklis išvysto 630 AG, iki 100 km/val. automobilis įsibėgėja per 2,9 sekundės ir pasiekia maksimalų 325 km/val. greitį. Šis variklis buvo sukurtas ir sukonstruotas vien „Maserati“ inžinierių. Jame pritaikyta F1 varikliuose naudojama specifinė degalų uždegimo sistema.

„Maserati MC20“ modelius jau galite užsisakyti oficialioje „Maserati“ atstovybėje Vilniuje, kurioje šių metų rudenį įspūdingiausią metų super automobilį galėsite apžiūrėti ir gyvai.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?