Autorizuotas Maserati aptarnavimas Vilniuje

MASERATI SERVISAS

Reguliari priežiūra yra būtina norint išlaikyti tobulą Jūsų Maserati būklę. Autorizuoti Maserati serviso specialistai šią priežiūrą atliks kokybiškai bei profesionaliai. Kiekvienas Maserati serviso darbuotojas yra sertifikuotas Maserati gamykloje bei puikiai išmano Maserati automobilių specifiką ir priežiūrą, kuri reikalinga šiems modeliams. Maserati atstovybėje sudarysime Jums skirtą grafiką sukurtą Jūsų Maserati priežiūrai. Kad Jūsų Maserati visuomet važiuos tobulai – taip, kaip ir turi važiuoti tikras Maserati.

Maserati garantija

Standartinė gamintojo garantija

Standartinė Maserati garantija galioja 3 metus be ridos apribojimų. Ši garantija apima bumper-to-bumper žalą bei suteikia Jums pagalbą kelyje gedimo atveju.

Išplėstinė garantija (4 ir 5 metai)

Pasibaigus standartinei gamintojo garantijai, galite pratęsti ją 4 arba 5 metams. Šiai garantijai galioja tokios pat sąlygos kaip ir standartinei gamintojo garantijai. Pratęsti garantiją galite, jei automobilio rida nėra didesnė nei 130 000 km (benzinas) arba 150 000 km (dyzelis) ir automobilis nėra senesnis nei 4 metai.

Išplėstinė garantija (6 ir 7 metai)

Išplėstinę garantiją 6 ar 7 metams galite pratęsti tik tuo atveju, jei buvote pasirinkę 4/5 metų garantiją. Ši garantija galioja tik automobilio varikliui bei pavarų dėžei ir gali būti taikoma tik jei automobilio rida nėra didesnė nei 130 000 km (benzinas) arba 150 000 km (dyzelis). Taip pat automobilis turi būti patikrintas 121 punkto Maserati patikros programa. Norint tęsti garantiją, automobilis turi būti ne senesnis nei 6 metų.

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

Registracija į servisą

Periodinis aptarnavimas
Variklio ir elektros sitemų diagnostika
Ratų keitimas, montavimas

Važiuoklės patikra
Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
Automobilio patikra prieš pirkimą

Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas

Automobilio modelis

Valstybinis numeris

Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefonas

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.

Automobilis

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefono numeris

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.