„Maserati“ parodė Ferzano Ozpeteko trumpametražio filmo anonsą

Itališkos prabangos namai trumpam leido išvysti, kaip atrodys greitai pasirodysiantis trumpametražis talentingo režisieriaus Ferzano Ozpeteko filmas.

„Maserati“ su džiugesiu pristato artėjančio trumpametražio filmo „Kelionės kompanionai“ anonsą. Juostą kuria pripažintas režisierius Ferzanas Ozpetekas. Jis leidžiasi į istoriją apie šeimos santykius, aistrą automobiliams ir gyvenimo simfoniją.

Vaizdingiausiuose Italijos peizažuose vykstantis žavingas trumpametražis filmas pasakoja apie seserį ir du brolius, kurie leidžiasi į kelionę po Apeninų pusiasalį, kad vėl susitiktų su savo tėvu, žinomu ir gamtos apdovanotu orkestro dirigentu.

Nuoširdus pasakojimas atskleidžia unikalias šeimos asmenybes, kurios leidžiasi į emocijų kupiną kelionę su skirtingais „Maserati“ automobiliais, filme užimančiais tikrai ne antraplanius vaidmenis. Čia pasirodo „MC20 Cielo“ kabrioletas, kuris padeda nusikelti į visiškai naują dimensiją, nes leidžia džiaugtis atviru dangumi ir tais pačiais dinamikos privalumais kaip standartiniame MC20 modelyje. Taip pat jis turi elektrochromatinį stogą, kurio peršviečiamumas pasikeičia vienu paspaudimu.

Žiūrovai ekranuose išvys neseniai „Maserati“ pristatytus ikoniškus „GranTurismo“ modelius. Jų kėbulas išlaikė klasikines proporcijas – ilgas variklio dangtis, žemėjanti stogo linija ir elegantiškos formos. Be to, anonse matoma ir elektrinė „GranTurismo Folgore“ versija, kuri turi tris 300 kW galios elektrinius motorus ir iš perdirbtų medžiagų sukurtą saloną.

Dar viena elektrinė „Maserati“ naujiena šiame filme – „Grecale Folgore“. Tai yra pirmasis gamintojo visiškai elektrinis SUV. Nepaisant savo stilingos išvaizdos, šis elektromobilis generuoja net 500 AG ir gali pasiekti maksimalų 200 km/val. greitį.

Užburiantis nuotykis, parodantis unikalų ryšį tarp žmonių, automobilių ir
meno. Pasiruoškite jaudinančiai „Maserati“ galiai, perteiktai per Ferzano Ozpeteko objektyvą.

Anonsą rasite šioje nuorodoje: https://youtu.be/OgknNnDTRLQ.

Laukite trumpametražio filmo pristatymo.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?