MC20 Fuoriserie sukurtas Davidui Beckhamui: meilės laiškas iš magiškojo Majamio

Laiškas, parašytas magiškam Majamio miestui: taip gimė Davidui Beckhamui sukurtas MC20 Fuoriserie. Maserati ženklo ambasadorius su Maserati Centro Stile komanda dirbo kartu kuriant unikalų dizainą. Taip gimė Didžiosios Britanijos čempiono aistra jo antrajam miestui, kurią tobulai įkūnija galios ir sportiškumo kūrinys: MC20.

Šis projektas yra Maserati Fuoriserie personalizacijos programos dalis, kuri Maserati klientams suteikia galimybę individualizuoti savo Maserati. Automobilis, kuris tampa tikros prabangos simboliui trečiajame tūkstantmetyje, parodo pasauliui savo unikalią prigimtį ir asmeninį charakterį. Maserati Fuoriserie yra tuščia drobė, o Maserati siūlo daugybę instrumentų, unkaliems kūriniams. Likusi dalis paliekama klientų skoniui ir įkvėpimui, suteikiant jiems galimybę kurti savo stilių ir išreikšti savo asmenybę.

Po individualaus ir bendro kūrybinio proceso Beckhamas ir Maserati Centro Stile dizaineriai sukūrė MC20 Fuoriserie Davidui Beckhamui. Šis automobilis tikrą aistrą įkūnija anglies pluošto monokoku, pagamintu išskirtinai Italijoje, ir varoma patentuotu V6 benzininiu varikliu, sukurtu remiantis Formulės 1 technologijomis.

Šios istorijos atspirties tašku tapo Majamis, Beckhamo MLS futbolo klubo „Inter Miami CF“ namai, o galutinis rezultatas yra juodos ir rožinės spalvos duetas ir blizgių ir matinių paviršių sąveika. „Inter Miami CF“ komandos spalvos yra juoda ir rožinė, o uniformos pasižymi kontrastingomis blizgiomis ir matinėmis detalėmis.

Semiantis įkvėpimo iš šio dizaino, kėbulas išsiskiria blizgiu juodu atspalviu kontrastuojančiu su juodais matiniais trišakio logotipais ant grotelių ir statramsčio. Maserati užrašas gale taip pat matinis, o MC20 ženklelis ant durų yra pastelinės rožinės spalvos, kaip ir Brembo stabdžių apkabos.

Viduje pasitinka juoda Alcantara odos apdaila su kontrastingomis rožinėmis siūlėmis. Galvos atlošai padailinti lazeriu išgraviruotomis trimatėmis pastelinės rožinės spalvos detalėmis.

Galiausiai tarp sėdynių atsirado suasmeninta vardinė lentelė su blizgiai matiniu efektu: viršuje, šalia trišakio, Maserati Fuoriserie užrašas yra pastelinės rožinės spalvos, apačioje pasirodo kursyvas „For David“ su aliuminio efektu.
Klausas Busse, Maserati dizaino vadovas, komentavo: „Mūsų, kaip automobilių dizainerių, misija yra pasiūlyti visapusišką patirtį. Šis požiūris visuomet veda Maserati stiliaus paieškas, todėl kiekvienas modelis yra unikaliai atpažįstamas. Mūsų personalizacijos programa yra dar vienas mūsų – tikslo sukurti išskirtinę patirtį klientams – pavyzdys: Maserati Fuoriserie yra tuščia drobė, ant kurios Maserati klientai gali rašyti savo istorijas ir atskleisti savo kūrybiškumą, įgyvendindami savo svajones. Šio specialaus leidimo MC20 kūrimas kartu su Davidu, kaip ir visi mūsų Fuoriserie projektai, taip pat yra odė prekės ženklo praeičiai, sugrąžinanti mus į laikus, kai kiekvienas automobilis buvo gaminamas rankomis pagal kliento pageidavimus, suteikiant gyvybę vieninteliam ir unikaliam automobiliui. Tikra “fuoriserie”.”

Davidas Beckhamas sakė: „Visada buvau automobilių entuziastas, todėl dalyvauti kuriant savo MC20, naudojant Fuoriserie personalizacijos programą, buvo nuostabi patirtis. Automobilius visuomet renkamės pagal savo asmeninį skonį ir visai nesvarbu, ar tai modelio pasirinkimas, spalva ar smulkios asmeninės detalės viduje. Buvo neįtikėtina bendradarbiauti su Maserati komanda ir dizaineriais kuriant šį išskirtinį automobilį, įkvėptą mano antrųjų namų – Majamio ir ten įsikūrusio futbolo klubo. Kiekviena akimirka prie vairo yra tikras džiaugsmas.“

Majamis yra magiškų naktų ir kvapą gniaužiančių saulėlydžių miestas. MC20 Fuoriserie, skirtas Davidui Beckhamui, sukurtas peržengti šią subtilią ribą tarp dienos ir nakties, tarp rožinės – spalvos, kuri pasitinka ir palydi kiekvieną saulėlydį – ir juodos, kuri mus nukelia į svajonių naktį: naktį, kurioje erdvė ir laikas tampa reliatyviomis sąvokomis, ir jūs galite išreikšti save kartu su išties unikaliu automobiliu.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?