„Maserati“ vairavimo akademija – kvapą gniaužianti patirtis

Nuo pat „Maserati“ įsikūrimo prieš daugiau nei šimtmetį tikslas buvo toks pat – į rafinuotus ir prabangius automobilius montuoti lenktynėse užgrūdintus variklius ir sprendimus. Taip gimė „Maserati“ modeliai, kurie ir šiandien laikomi pusiausvyros tarp sportiškumo ir prabangos etalonu.

Būtent dėl šios priežasties „Maserati“ savo klientams sukūrė specialias vairavimo programas ir renginius. Čia vairuotojai gali saugiai ir iš labai arti susipažinti su tikruoju „Maserati“ potencialu bei išmokti mėgautis ta akimirka, kai variklis gaudžia maksimaliais sūkiais, o automobilis važiuoja „arti ribos“.

Lenktynių trasa – visų poreikiams

Specialiame „Maserati“ vairavimo lavinimo centre įkurta „Varano de’ Melegari“ trasa yra ganėtinai trumpa – 2,3 km – ir turi 14 įvairių posūkių. Čia dalyviai gali pritaikyti teorines žinias ir savo kūnu patirti, ką reiškia stabdymo taškai, tinkamas pasukimas, greitas išvažiavimas iš posūkių ir kitos lenktyninio vairavimo technikos. Trasa puikiai tinka pradedančiajam, nes trumpesnę trasą lengva išmokti, tuo tarpu labiau patyrusiems vairuotojams tokios trasos padeda geriau įsisavinti posūkių sujungimo techniką.

Taip pat šalia šios trasos veikia ir saugaus vairavimo trasa, kur vairuotojai mokosi, kaip kontroliuoti automobilį, kai jis netenka sukibimo slidžiame posūkyje arba kaip išvengti kliūties staiga stabdant. Be jokios abejonės tokias žinias gali perduoti tik tikri profesionalai. Todėl „Maserati“ vairavimo lavinimo centre dirbantys instruktoriai savo patirtį kaupė „Formulės-1“ ir ilgų nuotolių lenktynėse bei pasaulio ralio čempionatuose. Daugiau nei 50 žmonių komandai čia vadovauja Andrea de Adamichi. Jo sąskaitoje – 34 „Formulės-1“ lenktynės, Italijos „Formulės-3“ čempiono titulas ir patirtis lenktyniaujant su garsiausių gamintojų komandomis.

Visa „Maserati“ sportiškumo paletė

Neseniai pristatytos itin galingos „Ghibli“ ir „Levante“ Trofeo versijos bei įspūdingasis superautomobilis MC20, „Maserati“ programas kilstelėjo į visai naują lygį. „Ghibli“ ir „Levante” Trofeo versijose slepiasi 580 AG V8 varikliai, o MC20 – visiškai naujas 630 AG 3 litrų „Nettuno“ V6 variklis. Visi trys automobiliai užtikrina, kad dalyviai galės mėgautis adrenalino kupina patirtimi kiekviename posūkyje.

„Maserati“ vairavimo lavinimo kursai turi keletą sudėtingumo lygių. Galite rinktis pusdienio ar net kelių dienų programas. Kiekvienoje jų, kai vairuotojas pradeda geriau jaustis trasoje, po kiekvieno važiavimo jis kartu su vairavimo instruktoriumi sėda prie surinktų važiavimo duomenų ir analizuoja, kuriose trasos vietose galima stabdyti vėliau, kur galima greičiau išvažiuoti iš posūkio ir daug kitų dalykų, kurie leidžia važiuoti greičiau. Su tokiais telemetrijos duomenimis dirba visi profesionalūs lenktynininkai, todėl tai tampa pirmu žvilgsniu į tikrą lenktynių pasaulį.

Nepamirštama patirtis

Norintys dar daugiau greičio gali rinktis sudėtingiausią „Maserati“ vairavimo programą. Čia jie sėda į naująjį superautomobilį MC20, kuris įkūnija „Maserati” lenktynių dvasią – čia pirmą kartą įmontuotas „Maserati” sukurtas „Nettuno” variklis, kuriame naudojamos technologijos tiesiai iš „Formulės-1”.

„Nettuno“ yra V formos, šešių cilindrų, 3.0 l darbinio tūrio benzininis variklis su dviem turbinomis. Cilindrai išdėstyti 90 laipsnių kampu, taip pat variklis aprūpintas sauso karterio technologija, kuri dažniausiai naudojama sportiniuose automobiliuose. Variklis pasižymi puikiais galios rodikliais – pasieks 630 arklio galių ir 730 Nm sukimo momentą.

Šio variklio didžiausia inovacija yra prieš degimo kamerą esanti uždegimo sistema. Ši technologija atkeliavo iš „Formulės-1“ – aukščiausio kalibro automobilių sporto čempionato. Beje, ši inovacija, viešojo naudojimo keliams skirtuose automobiliuose, bus naudojama pirmą kartą.

Išbandyti 630 arklio galių trasoje bei drąsiai spustelti MC20 akseleratoriaus pedalą galite trijose programose, tačiau „Maserati” šiemet siūlo ir unikalią dviejų dienų patirtį, kur visą laiką praleisite tik su šiuo superautomobiliu. Patirtis, kuri tikrai leis patirti legendinę „Maserati” galią.

La Dolce Vita

„Maserati“ programos sukurtos mėgautis visiems – tiems, kurie sėda už vairo ir tiems, kurie palaiko kompaniją. Vairuotojų svečiams „Maserati” paruošė išskirtines pramogas netoliese ar net pačioje trasoje. Nuo adrenalino kupino pasivažinėjimo su profesionaliu vairuotoju iki išskirtinio maisto, kuriuo pasirūpins „Maserati” – viskas išties nepamirštamai kelionei.

„Varano de’ Melegari“ trasa yra įsikūrusi 25 kilometrus į pietus nuo Parmos, todėl išsiskiria gražiu itališku kraštovaizdžiu. Taip pat kiekvienas mokymų dalyvis galės mėgautis itališkos virtuvės stebuklais ir svetingais viešbučiais. Ieškantys dar artimesnio ryšio su „Maserati“ pasauliu papildomai gali užsisakyti ekskursiją po „Maserati“ gamyklą ir muziejų.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?