Ghibli Hybrid – Maserati naujiena, keičianti įmonės istoriją

Naujasis „Maserati Ghibli Hybrid“ yra pirmasis elektrifikuotas gamintojo modelis, kuris paliks stiprų atspaudą kompanijos istorijoje. Naujojo „Ghibli Hybrid“ pristatymas praplečia „Maserati“ asortimentą, kuris dabar yra dar konkurencingesnis ir reaguoja į rinkos poreikius.

 

„Pasirinkimas hibridinę technologiją pristatyti „Ghibli“ sedanuose nėra atsitiktinumas. Šis modelis, kurio pagaminta daugiau nei 100 000 vienetų nuo jo pristatymo 2013 m., puikiai įkūnija gamintojo DNR. Hibridinė pavara leis dar geriau pabrėžti pagrindinius „Maserati“ akcentus – geriausias dinamines savybes ir prabangą“, – sako Karolis Neimantas, „Maserati“ pardavimų atstovas.

Išskirtinis ir lengvai atpažįstamas veidas

Nuo pat 2013-ųjų, kai „Ghibli“ debiutavo, jis tapo lengvai atpažįstamu sedanu, todėl iki šiol jis išlaiko stilingą ir raumeningą siluetą. Dabar jis sulaukė kelių nedidelių, bet automobilio charakterį išryškinančių elementų.

Europoje „Ghibli Hybrid“ debiutuoja su išskirtine „Grigio Evoliuzione“ spalva. Tai dviejų tonų spalva – pilkas atspalvis pabrėžia automobilio sportiškumą, o melsvos spalvos tonai akcentuoja prabangą ir eleganciją.

Priekinę automobilio dalį puošia naujos radiatoriaus aušinimo grotelės, dar labiau pabrėžiančios dinamišką ir solidų įvaizdį. Pasirinkę „Ghibli Hybrid“ su „GranLusso“ įrangos paketu, pastebės, kad radiatoriaus grotelių apvadas papuoštas chromu, o pasirinkę „GranSport“ įrangos lygį gaus blizgios juodos spalvos apdailą. Žinoma, radiatoriaus grotelių centre yra ir „Maserati“ ženklas.

Galinėje dalyje visi 2021-ųjų „Ghibli“ modeliai turės atnaujintus, išraiškingesnius, „bumerango“ stiliaus žibintus. Tokios stilistikos žibintus buvo galima matyti istoriniuose „Maserati“ modeliuose, todėl šia forma papuoštas „Ghibli“ tik dar labiau pabrėžia modelio išskirtinumą ir gamintojo istorijos tąsą.

 

Švelnus hibridas

Puikiai suderinęs su savo DNR, „Maserati“ pasirinko hibridinį sprendimą, kuris neabejotinai padės pagerinti eksploatacines automobilio savybes – sumažins degalų sąnaudas ir poveikį aplinkai. Po elegantišku „Ghibli Hybrid“ kėbulu bus montuojama hibridinė sistema, kurią sudarys keturių cilindrų, 2.0 l darbinio tūrio benzininis variklis ir 48 voltų elektrinė sistema. Toks derinys leidžia suderinti pačias geriausias iki šiol gamintų dyzelinių ir benzininių V6 variklių savybes, nes „Ghibli Hybrid“ bus ekonomiškas, tačiau labai dinamiškas ir pasižymės „Maserati“ automobiliams būdingu sodriu, bet griausmingu variklio garsu.

Hibridinė pavara leido pasiekti puikų balansą, nes „Ghibli Hybrid“ yra toks pats galingas ir ekonomiškas, kaip ir V6 dyzelinį variklį turinti versija, bet tuo pačiu pasižymi ir dinaminėmis savybėmis, kurias suteikia 350 arklio galių turinti V6 benzininė modelio versija.

Hibridinėje versijoje vidaus degimo variklis montuojamas priekyje, o elektrinė hibridinės pavaros dalis automobilio gale, todėl pavyko pasiekti kone idealų svorio pasiskirstymą tarp ašių, todėl „Ghibli Hybrid“ yra puikiai valdomas ir suteikia vairuotojams pačius geriausius pojūčius kokių jie ir tikisi iš „Maserati“.

Hibridinė naujojo „Ghibli Hybrid“ sistema pasieks 330 arklio galių ir nuo 0 iki 100 km/val. automobiliui leis įsibėgėti per 5,7 sekundės, o spidometro rodyklė kils iki maksimalaus 255 km/val. greičio.

 

Sportiškumas ir naujausios technologijos

Vos debiutavęs „Ghibli“ sulaukė daug dėmesio dėl išskirtinio, į vairuotoją orientuoto prietaisų skydelio, kuris, kartu su sportiniu vairu, aliumininėmis bėgių perjungimo svirtelėmis prie vairo ir sportiniais pedalais, dar labiau sustiprina šio modelio sportišką temperamentą ir akcentuoja, kad ir hibridinę pavarą turintis automobilis gali būti agresyvus bei dinamiškas.

Naujojo „Ghibli Hybrid“ vairuotojai įvertins ir naujas, elektros pagalba net 12 krypčių reguliuojamas priekines sėdynes, kurios aptrauktos natūralia, aukščiausios kokybės „Piene Fiore“ oda, susiūta kontrastingos mėlynos spalvos siūlėmis. Galiausiai viską papuošia sėdynėse išsiuvinėta „Maserati“ emblema. Tokia pačia stilistika apipavidalintas ir prietaisų skydelis bei durų apdaila.

Automobilio vairuotojas ir keleiviai mėgausis ne tik patogiomis sėdynėmis, bet ir erdve. Nepaisant kupė modelį primenančio „Ghibli“ silueto, patogiai jausis tiek sėdintys priekyje, tiek ir gale, nes viduje vietos pakankamai, kad jokio diskomforto nejaustų ne tik vaikai, bet ir suaugę keleiviai, o esant reikalui visi jie savo daiktus galės susidėti į 500 litrų talpos bagažinę.

Šio automobilio vairuotojai pastebės ir atnaujintą pavarų perjungimo svirtį, bei gausybę iš kalto aliuminio pagamintų valdiklių, kurie ne tik atrodo stilingai bei solidžiai, bet padeda geriau bei intuityviau valdyti visas automobilio sistemas.

„Ghibli“ vairuotojai galės naudotis ir atnaujinta „Maserati“ multimedijos sistema (angl. „Maserati Intelligent Assistant“, MIA), kuri sukurta naudojant „Android“ operacinę sistemą, todėl ja naudotis yra lengva ir patogu, o kilus papildomiems klausimams padės virtualus asistentas.

„Ghibli“ prabanga ir stilius atsispindi net ir automobilio raktelyje, kuris pagamintas iš aliuminio. Tačiau raktelis ne tik stilingas, bet ir labai praktiškas, nes automobilis aprūpintas sistema, kuri leidžia dureles atrakinti ir užrakinti prie rakto net neprisilietus.

Dar viena maloni naujovė – tai „minkšto“ durų uždarymo sistema. Specialių daviklių ir elektros varikliukų pagalba, automobilis gali aptikti iki galo neuždarytas duris ir tyliai bei saugiai jas iki galo uždaryti. Tai leidžia užtikrinti visų, ypač mažųjų, automobilio keleivių saugumą.

 

Naujojo „Maserati Ghibli Hybrid“ gamybą planuojama pradėti šių metų rugsėjį, o į salonus pirmieji automobiliai turėtų atvykti jau spalio mėnesio pabaigoje. „Maserati“ elektrifikacijos planuose – ir visiškai elektriniai „GranTurismo“ ir „GranCabrio“, numatyti 2021 metams.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?