Atskleidė, kaip išlaikyti savo „Maserati“ vertę ir vairavimo džiaugsmą

Oficialiai naujais „Maserati“ automobiliais Lietuvoje pradėta prekiauti kiek daugiau nei prieš dešimtmetį. Per tą laiką šie itališkos elegancijos ir galios pavyzdžiai gerokai paįvairino mūsų gatves ir subūrė didelį ratą žmonių, kuriems svarbios „Maserati“ vertybės. Tai yra greiti ir subtilūs automobiliai, todėl labai svarbu kalbėti, kaip tinkamai juos prižiūrėti, kad išlaikytų savo vertę ir itališką vairavimo malonumą.

Kaip pasakoja „Maserati Vilnius“ popardaviminio aptarnavimo atstovas Martynas Sinica, savininkai, kurių „Maserati“ automobiliams jau baigėsi gamintojo teikiama garantija, retai renkasi oficialius gamintojo servisus, todėl taupydami rizikuoja savo automobilio priežiūros darbų kokybe ir taip kartais net mažina automobilio vertę.

Automobilį pažįsta geriau nei savininkas

Svarbiausias oficialaus „Maserati“ atstovybės pranašumas prieš prieš kitas neautorizuotas remonto įmones yra gamintojo atestuoti profesionalūs technikai ir sertifikuota įranga. M. Sinica pabrėžia, kad „Maserati Vilnius“ servise dirbantys specialistai per ilgą laiką sukaupė didelę patirtį ir yra geriausiai susipažinę su šiais automobiliais.

„Mūsų technikai reguliariai vyksta į gamintojo organizuojamus mokymus ir nuolatos turi atnaujinti savo žinias. Tai lygiai taip pat svarbu dirbant tiek su naujais, tiek su senesniais automobiliais, nes mūsų darbuotojai puikiai išmano „Maserati“ inžineriją ir specifiką. Net jei ir susidurtume su išskirtine problema ar gedimu, visada galime realiu laiku bendrauti su specialistais iš gamyklos bei greitai ir tiksliai išspręsti gedimus, kurių Lietuvoje niekas neįveiktų“, – apie technines detales pasakoja jis.

M. Sinica atskleidžia, kad „Maserati Vilnius“ servise lankosi užsienio klientai, atvažiuojantys čia su specifiniais gedimais, kurių jų šalies oficialios atstovybės negalėjo išspręsti. Tuo tarpu Lietuvoje dirbantys technikai ieškojo nestandartinių sprendimų ir juos rado, todėl klientai namo galėjo keliauti su idealiai veikiančiais automobiliais.

Tuo pačiu „Maserati Vilnius“ servise naudojama naujausia gamintojo sertifikuota diagnostinė įranga, kuri padeda greičiau aptikti gedimus, todėl automobilio aptarnavimo procesas būna efektyvesnis. Kartu su sertifikuota diagnostikos įranga oficialus servisas taip pat turi priėjimą, prie naujausių programinių sistemos atnaujinimų, kuriuos galima įdiegti į klientų automobilius.

Originalumas iki mažiausių detalių

„Maserati“ išsiskiria savo galia ir azartišku charakteriu, todėl svarbu, kad visi automobilio komponentai čia veiktų nepriekaištingai. Pasak M. Sinicos, vienintelis būdas tai užtikrinti – prižiūrėti automobilį oficialioje atstovybėje ir remontui naudoti tik originalias „Maserati“ detales.

„Mes naudojame tik originalias „Maserati“ dalis, kad automobilis techniškai būtų toks pat tobulas, kaip tą dieną, kai išriedėjo iš gamyklos. Tuo pačiu originalios dalys leidžia automobiliui veikti geriau ir patikimiau, todėl pakeistoms originalioms ir tiesiogiai eksploatacijos neveikiančioms dalims taikome garantijas. Savininkui lieka tik džiaugtis tuo ypatingu „Maserati“ teikiamu jausmu“, – sako jis.

Stipri išliekamoji vertė

Dar vienas privalumas, prižiūrint „Maserati“ oficialiame servise – išlaikyta automobilio vertė. M. Sinica pasakoja, kad kiekvienas „Maserati Vilnius“ servise prižiūrimas automobilis turi pilną savo techninių aptarnavimų istoriją bei planą, kada ir kokius priežiūros darbus reikės atlikti.

„Parduodant tokį išskirtinį automobilį kaip „Maserati“ visiems pirkėjams svarbiausia yra jo techninė būklė. Nuosekli oficialaus atstovo aptarnavimų istorija stipriai pakelia automobilio vertę, nes tiek pardavėjas, tiek pirkėjas gali būti tikri, kad automobilis neturi paslėptų defektų ir gali žinoti, kokius artimiausius darbus reikės atlikti“, – paaiškina jis.

M. Sinica papildo, kad be techninio aptarnavimo, „Maserati Vilnius“ servise galima pasirūpinti ir automobilio apsauga bei estetika. Servise dirbantys specialistai gali išplauti automobilio vidų bei išorę, nano ir keramikos danga padengti kėbulą ir stiklus, impregnuoti odinį saloną bei atlikti dezinfekciją ozono aparatu.

„Maserati“ automobiliai išsiskiria savo spalvomis, prabangiais salonais ir kokybiškomis medžiagomis, todėl jų išvaizdai ir vidaus priežiūrai skiriame tiek pat dėmesio, kiek ir techninei priežiūrai. Pastebime, kad vis dažniau klientai renkasi kėbulo ir stiklų padengimą hidrofobine nano danga. Taip kelionės tampa patogesnės ir saugesnės, nes užtikrinamas geresnis matomumas tiek per lietų, tiek tamsiu paros metu“, – apie mažų detalių svarbą kalba M. Sinica.

Tobuliausia vieta prižiūrėti „Maserati“

Pasak jo, „Maserati“ priežiūra gamintojo sertifikuotame servise yra ne vien profesionali pagalba, bet ir vartotojo patirtis.

„Mūsų klientai gali mėgautis aukščiausio lygio klientų aptarnavimo patirtimi ir tai nėra tik skambus rinkodarinis šūkis. Pradėkime nuo to, kad mes dirbame pačiame Vilniaus centre, Konstitucijos prospekte, todėl automobilį lengva palikti ir atsiimti bet kuriuo dienos metu. Taip pat visada lanksčiai žiūrime į klientą ir stengiamės prisiderinti prie jo gyvenimo ritmo bei planų. Kol klientai laukia, vaišiname juos kava bei kviečiame pasižvalgyti po „Maserati“ saloną, kur šiuo metu galima pamatyti „GranTurismo Prima Serie“ automobilį, kurių pasaulyje yra tik 75 vienetai. Abejoju, ar įmanoma turėti kavos pertraukėlę su įspūdingesniu reginiu“, – pasakoja M. Sinica.

Jis papildo, kad laukiant, kol automobilis bus suremontuotas galima leistis į kelių valandų bandomąjį pasivažinėjimą su naujais „Maserati“ modeliais. Tuo pačiu salone galima pamatyti ne tik naujausius gamintojo modelius, bet ir papildomus automobilio priedus bei stilingus aksesuarus, skirtus tikriems „Maserati“ mylėtojams.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?