SparkTheNext: Maserati Ghibli Hibridas pristatomas liepos 15 d.

Inovacijos visuomet buvo Maserati kūrėjų įkvėpimas: viskas prasideda nuo kibirkšties – to momentinio nušvitimo, kuris įtraukia, dega aistra ir išauga į meno kūrinį. Pasaulyje gausu lemtingų akimirkų, kuomet viena kibirkštis virsta kažkuo nauju – akimirkų, kurios tampa pokyčių katalizatoriais apjungiančiais skirtingus elementus ir padedančių sukurti kažką visiškai naujo ir įkvepiančio.

Ši kibirkštis įkvėpė naują Maserati elektrifikacijos erą ir pirmąjį hibridinį Maserati – Ghibli Hybrid. Legendinis Maserati Trišakis tampa žaibolaidžiu, nukreipiančiu energiją bei sujungiančiu naują elektrifikacijos erą su ilga Maserati itališkos inžinerijos istorija. Šie du elementai apsijungia ir pradeda naują Maserati erą – pirmasis hibridinis variklis su Maserati ženklu, kuriame apsijungia technologinės inovacijos bei legendinė automobilių inžinerija bei rafinuotas dizainas.

Pasiruoškite naujai elektrifijacijos erai.

Pasaulinė naujojo Maserati Ghibli Hybrid premjera liepos 15 d. www.maserati.com.

Naujienos

Registracija į servisą

Periodinis aptarnavimas
Variklio ir elektros sitemų diagnostika
Ratų keitimas, montavimas

Važiuoklės patikra
Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
Automobilio patikra prieš pirkimą

Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas

Automobilio modelis

Valstybinis numeris

Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefonas

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.

Automobilis

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefono numeris

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.