„Maserati GT2“ debiutavo Paul Ricard trasoje ir pelnė pirmąjį podiumą su „LP Racing“ komanda finaliniame „Fanatec GT2 European Series“ etape

Naujasis gamintojo lenktyninis automobilis „Maserati GT2“, kuris buvo pristatytas birželio pabaigoje SPA 24 valandų lenktynėse, debiutavo lenktynėse „Paul Ricard“ trasoje, paskutiniame „Fanatec GT2 European Series“ etape.

„Maserati GT2“, vairuojamas Leonardo Gorini ir Luca Pirri iš „LP Racing“ komandos, iškart išsiskyrė neįtikėtinu pasirodymu per lenktynių savaitgalį. Penktadienį laimėjo kvalifikaciją, pirmosiose lenktynėse užėmė antrą, o antrosiose – septintą vietą. Debiutas, kuris greitai atgaivino šlovingus „Maserati“ lenktynių istorijos prisiminimus. Naujasis Modenoje pagamintas lenktynių modelis ruošiasi 2024 metų sezonui ir dalyvaus GT čempionatuose.

Debiutas Europos serijoje reiškia pergalingą „Maserati“ sugrįžimą į GT varžybas, kuriose 2000-aisiais gamintojas pasižymėjo su MC12 modeliu: pelnyta 13 laimėjimų konstruktorių, komandų ir vairuotojų įskaitose.

Tai buvo automobilis, kuris turėjo daug gerbėjų, todėl „Maserati GT2“ privalo sekti savo pirmtako pėdomis. Jis sukurtas ant supersportinio MC20 platformos, todėl dalijasi išskirtiniu „Nettuno“ V6 varikliu su dviguba turbina. Tik čia jo galia yra didesnė, kad automobilis galėtų išnaudoti visą potencialą trasoje.

Taigi „Maserati“ žymi dar vieną svarbų etapą – 2022 m. pabaigoje paskelbusi savo naują lenktynių strategiją, o 2023 m. atsidūrė svarbiausiose tarptautinio automobilių sporto klasėse. „Maserati“ atkūrė tiltą tarp automobilių sporto praeities, dabarties ir ateities, kur jie visada figūruodavo tarp geriausių.

„Sugrįžę į GT lenktynes, „Maserati“ rašo dar vieną reikšmingą skyrių įdomiausio ir ambicingiausio automobilių sporto istorijoje ir grįžta į vietą, kur jau buvo palikę ryškų pėdsaką. Nuo lenktynių trasos iki įprastų kelių – mes visada ieškojome iššūkių, kaip įžiebti ryškias emocijas prie vairo. „Maserati GT2“ yra mūsų kelialapis į ateitį lenktynių pasaulyje“,„Maserati“ vadovas Davide Grasso.

„Geresnio debiuto negalėjome tikėtis. Šiandien automobilis pasirodė tikrai konkurencingas ir labai džiaugiamės šiuo rezultatu. Mums grįžimas į trasą yra tarsi grįžimas namo. „Maserati“ gali pasigirti ilga istoriją lenktynėse. „Maserati“ DNR susideda iš aistros ir lenktyniavimo ir tai persiduoda tiek serijiniams, tiek lenktyniniams automobiliams. Matydami „Maserati GT2“ prie GT čempionato starto linijos, prisimename šlovingą prekės ženklo praeitį, kuri vėl atgimsta ir leidžia mums pradėti naują automobilių sporto erą, kurioje vėl sieksime tapti vienu iš didžiausių žaidėjų“,„Maserati Corse“ vadovas Giovanni Sgro.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?