„Maserati MSG Racing“ komanda pristato vairuotojus dešimtajam „Formulės E“ sezonui

„Maserati MSG Racing“ praneša apie sutartį su Jehanu Daruvala ir Maximiliano Güntherio sugrįžimą į ABB FIA „Formula E“ pasaulio čempionato 10-ąjį sezoną. Maxas ir Jehanas bus vienas jauniausių vairuotojų duetų per visą „Formulės E“ istoriją. Tuo tarpu pergalinga patirtimi galinti pasigirti komanda pasitiki naujos kartos lenktynių talentais.

10 sezonas bus ilgiausias „Formulės E“ istorijoje su nauju etapu Japonijoje, Tokijuje. Čia dalyvaus ir „Maserati“, kurie 2022 metais grįžo į vienviečių lenktyninių automobilių sportą.

Nepaisant to, kad Jehanas Daruvala yra naujokas, jis puikiai pažįstamas su „Formulės E“ lenktynėmis, nes čia šiemet dalyvavo testuose ir planuoja be didesnių sunkumų pradėti dešimtąjį sezoną. 2019 metais įvyko jo kaip lenktynininko proveržis, kai tapo lyderiu „Formulės 3“ ir 2020 m. varžėsi „Formulės 2“ lenktynėse

Dėl 4 laimėtų lenktynių ir 18 podiumų „Formulėje 2“, 24-erių lenktynininkas užsitikrino vieno konkurencingiausių dalyvių vardą. Tai tikrai pasitarnaus pirmuose priešsezoniniuose testuose su trečiosios kartos bolidu šį spalį.

Vos per 13-tą savo startą Maxas tapo jauniausiu „Formulės E“ nugalėtoju ir darkart patvirtino, kad yra vienas iš telentingiausių ir perspektyviausių šios serijos lenktynininkų. Nepaisant to, kad jam tik 26 metai, Maxas yra vienas labiausiai patyrusių žaidėjų „Formulės E“ lenktynėse ir 2023 mėgavosi puikiu pirmuoju sezonu su „Maserati MSG Racing“ komanda.

Jis čia užsitikrino dvi „pole“ pozicijas, keturis podiumus ir pirmąją „Maserati“ pergalę vienviečių automobilių čempionate nuo Juano Manuelio Fangio laimėjimo 1957 metais. Maxas ne tik baigė sėkmingiausią iki šiol sezoną „Formulėje E“, bet ir perrašė istoriją.

10-ajame sezone vokietis pradės savo šeštąją pasaulio automobilių čempionato seriją ir sieks naujų aukštumų, įkvėptas sėkmės praeityje. Maxas ir Jehanas tęs pasiruošimą 2023/24 m. sezonui testuose Valensijos „Circuit Ricardo Tormo“ trasoje spalio 23–27 dienomis.

„Džiaugiamės savo 10-ojo sezono vairuotojų sudėtimi ir esame įsitikinę, kad Maxo patirties ir Jehano ryžto derinys bus konkurencingas. Maksas mus stulbino visą 2022/23 m. sezoną, o tęsti bendradarbiavimą su juo buvo natūralus sprendimas. Jis pasižymi greičiu ir puikiai išmano „Formulės E“ trečiosios kartos bolidus. Jam tik 26 metai, tačiau lenktynininkas jau gali pasigirti penkių sezonų patirtimi ir įspūdingu žinių bagažu. Ši patirtis bus neįkainojama Jehanui, kuris šiais metais jau gerai pasirodė dvejose naujokų bandymų išvykose su „Mahindra“. Per pastaruosius ketverius metus jis demonstravo pergalių alkį ir ryžtą „Formulėje 2“ bei aiškiai įrodė, kad turi tai, ko reikia lenktynėms laimėti. Dabar Jehanas yra pasirengęs dirbti dėl sėkmės „Formulėje E“. 9 sezone susidūrėme su daugybe pakilimų ir nuosmukių, tačiau iš kiekvieno scenarijaus daug ko išmokome. Vasarą pasiekėme gerų rezultatų, todėl tikimės, kad 10 sezone galėsime kovoti dėl pozicijų priekyje“,„Maserati MSG Racing“ komandos vadovas Jamesas Rossiteris

„Labai didžiuojuosi galėdamas tęsti bendradarbiavimą su „Maserati MSG Racing“ komanda. Turėjome puikų pirmąjį sezoną kartu, jau nekalbant apie tai, kad antrojoje jo pusėje įsibėgėjome ir pelnėme vieną pergalę, keturiskart lipom ant podiumo ir dukart laimėjome kvalifikaciją. Noriu ir toliau kurti tokias sėkmingas akimirkas su komanda bei nekantrauju, kai 2024 m. prisijungs Jehanas. Žvelgiant į šių metų rezultatus, galiu būti tikras, kad ateityje galėsime siekti dar įspūdingesnių pergalių“,„Maserati MSG Racing“ komandos vairuotojas Maximilianas Güntheris

„Jau ilgą laiką žaviuosi „Formulės E“ yra čempionatu, todėl džiaugiuosi, kad jau po dviejų testų sesijų gavau galimybę tapti komandos vairuotoju. Sakau iš savo patirties – trečiosios kartos bolidas yra visiškai unikalus vairavimo prasme, bet man tai buvo labai naudinga patirtis. Norėčiau padėkoti Jamesui ir „Maserati MSG Racing“ už suteiktą šansą ir nekantrauju daugiau sužinoti apie automobilį bei geriau pažinti komandą priešsezoniniuose bandymuose“,Maserati MSG Racing“ komandos vairuotojas Jehanas Daruvala.

„Džiaugiamės galėdami priimti Jehaną į „Maserati“ šeimą. Nekantriai laukiame naujo sezono, nes kartu su Maxu jie bus talentingas ir jaunas duetas. Kiekvienais metais „Formulės E“ lenktynėse kartu su patyrusiais vairuotojais pasirodo ir perspektyvūs jauni telentai, o tai tik darkart įrodo, kad tai – ateities lenktynės. Esame įsitikinę, kad Jehanas suteiks papildomo postūmio visai komandai, ypač dėl savo vairuotojo-bandytojo patirties. Mums „Maserati Corse“ reiškia daugiau nei tik lenktyniavimą. Tai yra mūsų esybės dalis. Tikime, kad kitas sezonas „Formulėje E“ kartu su tokiu tituluotu vairuotoju kaip Maxas ir perspektyviu naujoku Jehanu leis ne tik pasiekti laimėjimų trasoje, bet ir perrašyti automobilių sporto istoriją“,„Maserati Corse“ vadovas Giovannis Tommaso Sgro.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?