Kai bendros vertybės įkvepia kurti – įspūdingiausi Maserati partneriai

Jau daugiau nei šimtmetį „Maserati“ kurdami ikoniškus automobilius vadovaujasi inovacijomis, dizainu ir aistra tam, ką daro. Būtent šios vertybės vienija gamintoją kartu su įspūdingiausiais sporto, dizaino, kultūros ir kitų sferų vardais, su kuriais „Maserati“ kuria itin retus ir išskirtinius automobilius.

Aistra savo amatui

Neseniai prie „Maserati“ prisijungė pasaulinė futbolo žvaigždė, filantropas, verslininkas ir stiliaus ikona Davidas Beckhamas. Gamintojo ambasadoriumi tapęs D. Beckhamas pripažįsta, kad ši galimybė leido dar labiau priartėti prie savo mėgstamo prekės ženklo, kuris visame pasaulyje reiškia rafinuotą itališką stilių ir meilę galiai. Pasak jo, šį įvykį dar labiau sustiprina faktas, kad „Maserati“ šiuo metu sparčiai atsinaujina ir žengia į naują erą.

D. Beckhamo asmeniniu automobiliu tapo pirmasis „Maserati“ SUV – „Levante“. Tiesa, tai nėra įprastas modelis. Futbolininko vairuojamas automobilis yra iš „Trofeo“ gamos, todėl išsiskiria savo itin sportiška išvaizda, su niekuo nesupainiojamu V8 variklio gausmu, 580 AG galia ir sportiniam automobiliui būdinga dinamika.

Kai susitinka skirtingos kultūros

Kita „Maserati“ stiliaus partnerystė peržengia visas geografines ir kultūrines ribas. Prie gamintojo stiliaus padalinio prisijungė Hiroshi Fujiwara, kuris geriau žinomas, kaip Japonijos gatvės kultūros pradininkas ir „Fragment“ mados namų įkūrėjas. Kartu su jo japonišku perfekcionizmu ir „Maserati“ itališko stiliaus elegancija, buvo sukurti išskirtinai atrodantys „Maserati Ghibli“ modeliai. Tai pavyko padaryti, pasitelkus „Maserati Fuoriserie“ individualizavimo programą, kuri leidžia pakeisti automobilio išvaizdą pagal savo skonį.

Naudojant „Granlusso“ komplektaciją buvo sukurti 175 automobiliai. „Ghibli Operanera“ modeliai iš tolo išsiskiria savo tamsia išvaizda. Jų kėbulas nudažytas matine ir blizgia juoda spalva. Tuo tarpu „Ghibli Operabianca“ skirtas kontrastų mylėtojams, nes čia derinama blizgi balta ir matinė juoda.

Šių spalvų deriniai taip pat matomi ant automobilio ratų bei rankenėlių. Kiekvienas šios ribotos serijos „Ghibli“ turi 20 colių „Urano“ juodus matinius ratus, o grotelių dizainą būtent šiems modeliams kūrė pagal urbanistinį Fujiwara stilių. Tuo tarpu salonas pasitinka aukščiausios kokybės „Alcantara“ oda su kontrastuojančiomis sidabrinėmis siūlėmis ir „Maserati“ logotipu ant galvos atlošo. Išskirtinumo taip pat suteikia tamsiai mėlyni saugos diržai.

Taip pat, kiekvienas kartu su Hiroshi Fuijwara kurtas „Maserati Ghibli“ modelis turės specialų kodą po trigubomis šoninėmis grotelėmis. Pirmosios keturios M157110519FRG kodo raidės reiškia „Ghibli“ modelį, kiti šeši skaitmenys reiškia Hiroshi ir „Maserati“ stiliaus padalinio pirmą susitikimo datą, o likusios trys raidės  – „Fragment“ akronimas.

Sprogstantis kūrybiškumas

Liepos pradžioje „Maserati“ paskelbė apie kitą netikėtą partnerystę kartu su itališkos virtuvės virtuozu Massimo Bottura. Jis kaip ir „Maserati“ savo gyvenimą pradėjo Modenoje. Šefas garsėja tuo, kad puikiai suderina klasikines ir ilgai puoselėtas itališkas receptūras su naujausiomis maisto kultūros tendencijomis.

Massimo Bottura savo drąsiam stiliui išreikšti pasirinko „Maserati Levante Trofeo“. Modelio mėlyną „Blu Stradale“ spalvą čia papildo ryškūs įvairių spalvų pliūpsniai. Kaip pasakoja garsus Italijos šefas, šios spalvos reiškia kūrybiškumo sprogimą, kurį galima matyti iš visų pusių. Pasirinkti būtent tokį stilių jį įkvėpė vaikystėje dažnai matomi automobiliai po lenktynių. Jie būdavo nutaškyti purvu ir kupini lenktynių randų, kurie atspindėjo nuotykius patirtus trasoje. Massimo Bottura juokauja, kad ir pats po lenktynių automobilio neplaudavo, nes taip jis atrodydavo gražiausiai.

Lygiai taip pat ir šis „Maserati Levante Trofeo“ simbolizuoja kiekvieno žmogaus nuotykius, kurie yra kupini laimėjimų, nusivylimų, įveiktų iššūkių, pasiektų tikslų ir laisvės.

 

Mylėkite drąsiai

„Maserati“ ir kinų gatvės mados ikonos „CANOTWAIT_“ partnerystę galima vadinti viena drąsiausių ir unikaliausių. Šį prekės ženklą įkūrė gerai žinomas aktorius ir atlikėjas Williamas Chanas. Kartu su „Maserati Fuoriserie“ stiliaus padaliniu jis sukūrė 8 unikalius „Ghibli Hybrid“ modelius. Savo siekį laužyti nusistovėjusias taisykles „CANOTWAIT_“ pritaikė ir šiame modelyje, kurį pavadino „Love Audacious“ (liet. mylėk drąsiai).

Šiems specialaus leidimo modeliams buvo sukurta nauja spalva „Digital Aurora“. Ji išsiskiria savo saulėtekį primenančia purpurine spalva ir magiškai mėlynais atspalviais. Tuo tarpu drąsą čia atspindi trečiasis lako sluoksnis, kuriame yra stiklinių rožinių blizgučiu. Visą šį vaizdą užbaigia tik su „Fuoriserie“ programa užsakomi 20 colių tamsūs „Teseo“ ratai.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?