„Maserati“ „Rolex Monte-Carlo Masters 2022“ turnyre

Modena, Balandžio 8, 2022 – „Maserati“ remia „Rolex Monte-Carlo Masters“ turnyrą: nuo balandžio 9 iki 17 Trišakis bus matomas 2022-ųjų metų turnyre.

„Maserati“ ir „Rolex Monte-Carlo Masters“ turnyro partnerystė pristatys markės vertybes tarptautinei publikai viename labiausiai prestižinių teniso turnyrų pasaulyje, renginyje, kuris tarptautiniu mastu pripažįstamas kaip teniso elegancijos viršūnė.

Sportas formavo Trišakio DNR nuo pat ankstyvųjų dienų. „Maserati“ aistra dabar veda į molinius kortus, į kuriuos įtrauktas ir „Maserati Grecale“: naujas modelis, „Trofeo“ versija su „Giallo Corse“ spalva. Būtent jis bus parodytas „Rolex Monte-Carlo Masters“ varžybų komerciniame kaimelyje.

Grecale“ yra „Maserati“ SUV, kuris įkūnija „Kasdienio išskirtinumo“ koncepciją. Jis siūlo idealų balansą tarp universalumo, elegancijos, dinamikos ir inovacijų.

Trofeo“ versija gali didžiuotis itin pajėgiu 530 AG benzininiu V6 varikliu, kuris komponentais dalijasi su „Nettuno“ varikliu MC20 superautomobilyje. Jis įkūnija ekstremaliausius „Maserati“ aspektus, kurie yra fokusuojami į dinamiką niekada neaukojant komforto

„Giallo Corse“ spalva yra ypatingai sportiška ir simbolizuoja neatskiriamą sąjungą tarp „Maserati“ ir Modenos: ji sujungia dvi heraldines miesto spalvas sumaišant gelsvą pagrindą ir mėlyną žėrutį ryžtingai ir pažangiai išvaizdai. „Grecale Trofeo“ kėbulas pastatytas ant 21“ lengvo lydinio ratų, turi unikalią sportišką išmetimo sistemą ir anglies pluošto intarpus priekiniame bei galiniame buferiuose ir ant šoninių slenksčių

Trišakio ženklo ir „Rolex Monte-Carlo Masters 2022“ sąjungą galės švęsti išskirtiniai svečiai VIP kaimelyje, kuriame bus galima pasigrožėti „Maserati MC20 Fuoriserie“ modeliu iš arti. Jis bus padabintas išskirtiniu dizainu, kuris atmins „Maserati Birdcage“ modelį.

Tai „Maserati Fuoriserie“ pritaikymo programos dalis, šis išskirtinis MC20 akcentuos stiliaus ir sportiškumo koncepciją, kuri markę pritrauks arčiau teniso pasaulio.

„Fuoriserie“ yra tuščias lapas, ir markė jam padabinti siūlo plačią gamą dizaino sprendimų bei spalvų. Visa kita pavaldu individualių klientų fantazijai, kuriems yra skiriama galimybė patiems nustatyti mados normas ir išreikšti asmeninį kūrybiškumą.

Tegu jus veža aistra varžymuisi: tokios vertybės visuomet stūmė Trišakio markę į priekį. Tos pačios vertybės keliauja per Markės modelius turnyre. „Maserati“ turnyre bus oficialiu automobiliu, ir visa modelių gama (iš dalies dėl partnerystės su Leasys) vežios žaidėjus ir svečius.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?