Maserati ir Romelu Lukaku: drąsi kelionė

„Maserati“ savo ambasadoriumi pasirinko futbolininką Romelu Lukaku. Ambicijos, unikali aistra ir stiprybė bei užsispyrimas siekiant būti geriausiu. Tokios vertybės vienija „Maserati“ ir Romelu Lukaku.

Belgijos nacionalinės rinktinės futbolininkas nusifilmavo su savo naujuoju „Maserati Levante Trofeo“. Vairuodamas apsnigtomis Milano gatvėmis, jis prisiminė savo vaikystę, tapimą pasaulinio lygio atletu ir įspūdingos karjeros kelią. Sportininko ryžtas atsispindi tiek žaidžiant futbolą, tie vairuojant savo „Maserati“.

 

 

„Maserati“ DNR slypi galia ir atletiškumas. Tai simbolizuoja unikalūs modeliai ir drąsios naujų iššūkių paieškos.

„Maserati Levante Trofeo“ V8 variklis su dviem turbinomis pagamintas „Ferrari“ gamykloje, Italijoje Maranello mieste. Jis sukonstruotas pagal „Maserati“ specifikacijas ir leidžia šiam SUV pasiekti didžiausią 302 km/val. greitį. Sprogstanti 580 AG galia ir 730 Nm sukimo momentas tarsi primena Lukaku demonstruojamą jėgos ir tobulos technikos balansą. „Maserati“ panašus į mane, nes apjungia galią ir aistrą. Džiaugiuosi atstovaudamas tokį prestižinį ir istorinį itališką prekės ženklą“, – sakė atletas.

Naujienos

Registracija į servisą

Periodinis aptarnavimas
Variklio ir elektros sitemų diagnostika
Ratų keitimas, montavimas

Važiuoklės patikra
Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
Automobilio patikra prieš pirkimą

Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas

Automobilio modelis

Valstybinis numeris

Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefonas

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.

Automobilis

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefono numeris

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.