„Maserati Grecale Fuoriserie“ – specialus užsakymas iš Marso

Modena, 2022 m. kovo 22 d. – „Maserati“ laužo nusistovėjusius standartus ir vykdo užsakymą iš Marso. To rezultatas – „Grecale Mission from Mars“ modelis, kuris pranoksta visas Žemėje žinomas ribas

Ypatingas Maserati ypatingam klientui.
Būdami inovatoriais iš prigimties ir siekdami sukurti unikalų modelį, „Maserati“ pasirinko specialią „Fuoriserie Programme“ programą.
„Maserati Fuoriserie“ leidžia automobilio dizainą ir spalvas kurti nuo švaraus lapo. Toliau viskas priklauso tik nuo kliento (įskaitant ir marsiečius!) vaizduotės. Tai leidžia išreikšti savo kūrybiškumą ir nustatyti naujas mados tendencijas.

Prasidėjus „Misijai iš Marso“ (angl. Mission from Mars), „Grecale“ personalizavimo galimybės pakilo į visiškai naują lygį.

Grecale Mission from Mars“ modelį įkvėpė raudonos Marso dulkės ir oksiduotos uolienos. Čia naudojami specialios tekstūros dažai, kurie primena mineralines dulkes ir metalo eroziją.

Modelio išorė nudažyta „Galactic Orange“ oranžine spalvą, kurią iš kelių atspalvių sukūrė „Fuoriserie“ padalinys. Skystas dažų pagrindas primena išlydytą metalą, ant futuristinės ir beveik apšalusios oranžinės-raudonos dervos.

Visą „Grecale Mission from Mars“ modelio vaizdą užbaigia specialūs „Vortex“ ratai.
Jų dizainui didžiausios įtakos turėjo ne tai, iš kokios medžiagos jie yra pagaminti, bet specialus apdirbimas. Nufrezavus ploną sluoksnį, metale išryškėjo sūkurinės formos, kurios primena oro gūsius, kai įjungiamos kosminio lėktuvo variklis.

Neapdorotas paviršius yra apsaugotas permatomu viršutiniu juodo rašalo sluoksniu. Tuo pačiu, pilka padangų spalva pagaminta iš specialaus mišinio, skirto Marso planetai.

Ženkliukai šiame modelyje yra specifiniai, o „Maserati“ trišakis ant galinio statramsčio susilieja su kėbulu, suteikdamas jam dvimatį vaizdą. Taip pat iš naujo buvo sukurtas „Maserati“ logotipas, kuris turi radijo trukdžių efektą, simbolizuojantį bangų ritmą ir informaciją, sklindančią iš kosmoso. Veidrodžio efektas panašus į saulės lęšį, įtaisytą tamsiai oranžinėje kėbulo dalyje.

Filmo „E.T.“ herojus galėjo paskambinti namo vien pirštais, bet „Grecale Mission from Mars“ modelyje užtenta priliesti 12,3 colio ekraną, kuris yra didžiausias visoje „Maserati“ gamoje.  Todėl automobilyje tvyranti atmosfera leis pasijausti lyg kelionėje į kitą planetą.

Ryšys su kosmosu“ nėra vienintelė funkcija, padedanti keliauti toliau už Žemės planetos ribų. Tarpgalaktiniai vairuotojai tiesiai ant lubų ras specialų žvaigždėlapį. Užteks pažvelgti į viršų, kad pamatytumėte pagrindinių žvaigždynų projekcijas. Jos leis pasiekti vietas, kurių nerasite jokiame įprastame žemėlapyje.

Nustačius maršrutą, tereikia mėgautis kelione, nes „Grecale“ yra geriausias klasėje pagal savo universalumą ir interjerą. Sėdynių dizaine susipina Marso elektros srovės, astronautų skafandrai ir naujausios mados tendencijos. Dizaino elementai yra kuriami ir interpretuojami iš naujo. Ne tik grafika, bet ir „Maserati“ turimos bei smalsumu užtarnautos žinios, leidžia ieškoti ateities grožio sampratos, spalvų ir medžiagų.

Technologijos karaliauja ir salono apdailose. Čia naudojamas skersinis lazerinis dažymas su kontrastuojančiu įvairiaspalviu suvirintu pagrindu, silikono dangos, įspaudai ant odos, taip pat panaudotos automobilinės medžiagos, tokios kaip „Alcantara“ ir oda.

Drąsiausia kelionė kosmose prasideda Marse ir baigiasi Milane. Išskirtinio vakaro metu bus pristatytas ypatingas vienetinis „Maserati“ – kasdienybės išskirtinumo įkūnijimas.

„Grecale Mission from Mars“ atskleidžia, kaip „Maserati“ drąsa ir avangardas kartu su „Fuoriserie“ leidžia sukurti kažką unikalaus ir visiškai neriboto.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?