Patirti Viduržemio vėją su Maserati: kuo ypatingas atnaujintas Levante?

„Maserati“ tradicija savo modeliams suteikti vėjų vardus egzistuoja nuo 1963-ųjų. Pirmasis buvo „Mistral“, vėliau „Bora“ ir „Khamsin“. Dabar tai „Levante“ – Viduržemio jūroje vyraujantis vėjas, puikiai tinkantis šiuo vardu pavadintam sportiškam ir prabangiam „Maserati“ visureigiui, kuris visai neseniai įgavo reikšmingų patobulinimų.

„Džiaugiamės savo gamoje turėdami atnaujintą „Maserati Levante“ modelį. Tai rafinuotas, prabangus ir sportiškas visureigis, kuris nėra tik stilinga puošmena – tai puikiai kasdienėms kelionėms subalansuotas automobilis, priversiantis širdį plakti greičiau ir tuo pačiu leis atsipalaiduoti bei mėgautis prabanga.

Debiutavęs 2016-iais, „Levante“ akimirksniu sulaukė daugybės dėmesio, nes vairuotojams pasiūlė ne tik didesnio pravažumo automobiliams būdingą praktiškumą, bet tai suderino su sportiška „Maserati“ prigimtimi ir aukščiausio lygio prabanga.

Atnaujintas modelis žengia žingsnį į priekį ir siūlo dar daugiau modernių bei pažangių sprendimų, kurie „Levante“ vairuotojus lepina nepamirštamais įspūdžiais jų kasdienių kelionių metu“, – atnaujintą modelį apibūdina „Maserati“ prekės ženklo vadovė Evelina Avina.

Įkūnijantis solidumo ir sportiškumo tradicijas

Nuo pat pradžių „Maserati“ simboliu tapęs trišakis išdidžiai puošia ir plačias „Levante“ radiatoriaus groteles, kurios kartu su siaurais priekiniais žibintais demonstruoja sportišką prigimtį ir pabrėžia gamintojo tradicijas kurti vairuotojus jaudinančius automobilius.

Nors „Levante“ yra SUV klasės atstovas, tačiau nuožulnus galinis stiklas ir raumeninga linija, besitęsianti nuo galinių durelių rankenos iki galinių žibintų, suteikia šiam automobiliui dar daugiau solidaus agresyvumo ir sportiškumo. Dizaineriai pasistengė, kad net ir būdamas didesnio pravažumo klasės atstovu, „Levante“ būtų grakštus, sportiškas ir solidus.

Dinamiška, bet solidi „Levante“ išvaizda nėra tik dailus apdaras, nes viduje šis automobilis demonstruoja tokias pačias savybes. Natūralia ir minkšta „Pieno Fiore“ oda apsiūtos sėdynės ne tik užtikrina komfortą, bet leidžia kūnui jaustis tvirtai, todėl kiekvieną kartą įveikiant staigius posūkius užtikrinamas visapusiškas vairuotojo stabilumas.

Sportiškas komfortas ir pažangios technologijos

Tokią pačią emociją suteikia ir kiti atnaujinto „Maserati Levante“ interjero elementai, kurie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, tačiau jų stilius ir dizainas demonstruoja ne tik subtilumą, bet ir sportiškumą. Beje, odiniai elementai ypač malonūs ir kokybiški bei su laiku įgauna ir sodrų atspalvį – ji ne sensta, o bręsta.

Nepaisant unikalaus „Maserati Levante“ juntamo rafinuoto sportiškumo pojūčio, nepamirštos ir naujausios technologijos. Pavyzdžiui, centrinėje konsolėje sumontuotas lietimui jautrus ekranas leis keisti ir stebėti įvairius „Levante“ parametrus bei susieti savo išmanųjį telefoną su automobiliu.

Vairuotojo, keleivių bei aplinkinių saugumą užtikrina šiame automobilyje sumontuotos pažangios pasyvaus ir aktyvaus saugumo sistemos, todėl kasdienės kelionės bus saugios visiems.

Vairuojant – tik geriausios emocijos

„Maserati Levante“ vairuotoją džiugina ne tik puikia kokybe ar išraiškingu dizainu. Vairuotojai neabejotinai įvertins ir šio automobilio valdymo savybes. Į vairuotojo komandas jautriai reaguojantis vairo mechanizmas ir dinaminė, tiek prie kelio dangos, tiek prie vairuotojo prisitaikanti „Skyhook“ važiuoklė užtikrina stabilumą bet kokiomis sąlygomis.

Dėl idealaus 50/50 svorio pasiskirstymo tarp ašių „Levante“ yra stabilus, lengvai prognozuojamas bei valdomas, todėl kasdienės kelionės su šiuo automobiliu bus ypatingos ir azartiškos.

Atnaujintas „Maserati Levante“ po variklio dangčiu turi 3.0 l darbinio tūrio V formos 6 cilindrų benzininį variklį su 350 arklio galių, kuris išvysto net iki 251 km/h greitį, o 100 km/h pasiekia vos per 6 s. Vidutinės atnaujinto „Levante“ modelio kuro sąnaudos siekia 11.6-12 l/100 km.

Atnaujinto „Maserati Levante“ modelio kaina Lietuvoje prasideda nuo 81 668 EUR su PVM.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?