FESTIVALYJE „GOODWOOD FESTIVAL OF SPEED 2023“ „MASERATI“ IŠKILMINGAI PAŽYMĖS V8 VARIKLĮ

Šių metų „Goodwood Festival of Speed“ festivalyje –kasmetinėje motociklų sporto ir automobilių kultūros šventėje – „Maserati“ išdidžiai pristatys du išskirtinius modelius: „Ghibli 334 Ultima“ ir „Levante V8 Ultima“.

Taip „Maserati“ atiduos duoklę paskutiniems „Grand Tour“ klasės automobiliams su ikonišku V8 varikliu. Nuo tada, kai 1959 m. buvo pristatytas „Maserati 5000GT“, šios klasės automobilių buvo parduota daugiau nei 100 000 vienetų.

Norint pažymėti legendinio 572 AG V8 variklio su dviguba turbina gamybos pabaigą, kai paskutinieji modeliai su šia jėgaine metu taps kolekcine vertybe, „Goodwood“ festivalyje bus pristatytos dvi specialios automobilių versijos. „Ghibli 334 Ultima“ pavadinime esantis skaičius išduoda maksimalų jo greitį, todėl modelis šiuo metu yra greičiausias pasaulyje vidaus degimo variklį turintis sedanas. Taip pat festivalio lankytojai galės susipažinti ir iš arti pamatyti „Levante V8 Ultima“ modelį.

Be to, bus pristatytas ir „GranTurismo Trofeo“ su „Nettuno“ V6 varikliu išvystančiu 542 AG. Ši jėgainė sukurta pagal „Formulės 1“ lenktynėse išvystytą naujovišką dviejų kamerų degimo sistemą, susidedančią iš dvigubų uždegimo žvakių kiekviename cilindre.

Taip pat gamintojas pristatys vienetinį „Maserati GranTurismo One Off Prisma“. Šis automobilis simbolizuoja ikonišką šios gamos praeitį ir „Maserati“ siekį tobulėti. Šalia jo šventės dalyviai galės įvertinti pirmąjį pasaulyje itališką prabangų elektromobilį „GranTurismo Folgore“.

Naujajame elektriniame flagmane sumontuota 800 V baterija, kurios technologija išvystyta naudojant naujausius „Formulės E“ technologinius sprendimus. Dėl šios priežasties ši gracinga sportinė keturvietė kupė vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 450 km, o per penkias minutes įsikrauti 100 km kelionei. Šis elektrinis automobilis taip pat pasižymi įspūdingomis dinaminėmis savybėmis. Trys 300 kW galios nuolatinio magneto varikliai – vienas priekyje, du gale – leidžia pasiekti 1200 AG. Tuo tarpu į ratus varikliai perduoda daugiau kaip 750 AG, o maksimalus sukimo momentas čia siekia 1350 Nm.

Ikoniška „GranTurismo“ modelių linija atsirado iš „Maserati A6 1500 GT“ – pirmojo pasaulyje „gran tourer“ klasės sportinio automobilio. Šios gamos modeliai net ir šiandien gali pasiūlyti unikalų stiliaus, inovatyvių technologijų ir galios balansą. Visa tai glūdi akį traukiančiame itališkame kėbule.

Festivalio „Electric Avenue“ metu bus pristatomas antras „Maserati“ visiškai elektrinis modelis „Grecale Folgore“. Kol kas rinkoje tai yra pirmasis vidutinio dydžio prabangus elektrinis visureigis. 400 V technologijos ir 105 kWh talpos baterija leidžia nuvažiuoti 500 km*. Automobilis buvo sukurtas taip, kad kiekviena diena su juo būtų išskirtinė. „Grecale Folgore“ sukurtas ir pagamintas Italijoje, todėl pasižymi „Maserati“ būdinga galia ir prabanga. Modelis gali pasigirti 500 AG ir maksimaliu 820 Nm sukimo momentu.
Festivalyje, „Maserati“ taip pat žada pristatyti ir kitą naujieną – „MC20 Cielo“. Praeitų metų festivalyje šį automobilį pristatė Davidas Beckhamas, o šiais metais jis į akį kris dėl savo sodriai raudonos Rosso Vincente spalvos. Akį traukiantis dizainas, nepakartojamas svorio ir galios santykis, anglies pluošto važiuoklė, nudengiamas ir iš išmaniojo stiklo pagamintas stogas ir „Formulės 1“ technologijų įkvėptas 621 AG V6 „Nettuno“ variklis taps tikru dėmesio centru.

* Nuspėjamos vertės + ES specifikacijos.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?