„Maserati Project24“ – radikalus unikalumas trasoje

maserati project24

„Maserati“ pristato „Project24“ modelį. Kaip išduoda jo pavadinimas, bus išleista tik ribota serija šių superautomobilių – 62 modeliai. Jie buvo kurti tam, kad trasoje vairuotojai pajaustų „Maserati“ adrenaliną ir visiškai kito lygio emocijas.

Šis ekstremalus ir tik trasai sukurtas modelis paveldėjo geriausias „Maserati MC20“ savybes. Negana to „Project24modelyje tam tikri elementai buvo dar labiau patobulinti. Pavyzdžiui, inovatyvus „Nettuno“ V6 variklis gavo naujas turbinas ir dabar generuoja 740 AG. Taip pat čia sumontuota moderni pakaba, anglies keramikos stabdžių sistema, lenktynėms pritaikytos padangos ir FIA reikalavimus atitinkantys saugumo sprendimai.

„Maserati“ garsėja kaip gamintojas, kuris nuolat ieško kaip sumažinti automobilio svorį, todėl naujas modelis svers mažiau nei 1,250 kg. Toks rezultatas leido pasiekti neįtikėtiną galios ir svorio santykį – 1.69 kg/AG.

„Project24“ buvo sukurtas „Maserati“ stiliaus centre, todėl jis pasižymi absoliučiai nauja išvaizda. Šįkart „Maserati“ dizaino komanda nepaisė įprastų taisyklių, nes kūrė automobilį tik trasai*. Rezultatas toks, kokio niekas nesitikėjo: jame susipina grožis ir gryniausias sportiškumas. Būtent todėl „Project24“ yra puikus pasirinkimas į automobilių kolekciją.

„Maserati Project24“ unikalus tuo, kad kartu pasiūlys platų spektrą paslaugų: nuo mokymų trasoje iki išskirtinio dėmesio „Project24“ savininkams

* Ne įprastam naudojimui homologuotas automobilis. Sukurtas važinėti tik trasoje.

 

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?