Pirmojo elektrinio SUV premjerai „Maserati“ pasirinko Šanchajų

„Maserati“ pristato pirmąjį visiškai elektrinį SUV „Grecale Folgore“. Kartu su naujuoju „GranTurismo“ modeliai bus pirmąkart pristatyti Azijos rinkai.

Azija pasirinkta ne atsitiktinai

Šių metų Šanchajaus automobilių paroda jau pasiruošusi priimti visas šių metų elektrines naujienas, o „Maserati“ nekantrauja čia pasauliui pristatyti savo šviežiausius elektromobilius. Tai bus istorinė akimirka, nes „Maserati“ tampa pirmuoju itališku prabangių ir tik elektra varomų automobilių gamintoju.

Kinija laikoma transporto inovacijų ir revoliucijos lopšiu ne tik dėl savo investicijų į naujoves, bet ir didžiulio dėmesio prabangių automobilių rinkai. Tai – tobula vieta pirmąkart pasauliui pristatyti visiškai elektrinį SUV „Maserati Grecale Folgore“.

Elektrinis duetas

Šiai specialiai progai pirmasis visiškai elektrinis „Maserati“ SUV bus eksponuojamas kartu su naujuoju „Maserati GranTurismo“. Galingas ir laikui nepavaldus kupe yra pirmąkart pristatomas Azijos rinkai, todėl bus galima susipažinti tiek su elektrine „GranTurismo Folgore“, tiek su vidaus degimo variklį turinčia versija.

Tikima, kad elektrifikacijos ateitis yra Kinijoje. „Folgore“ pavadinimas atspindi elektra varomų „Maserati“ modelių gamą, kurioje svarbiausia inovacijos, prabanga, funkcionalus grožis, su niekuo nesupainiojamas itališkas stilius bei vizija, jungianti praeitį ir ateitį. 2023 metų Šanchajaus automobilių paroda yra tobula vieta Azijos rinkai pristatyti „Maserati“ prekės ženklą ir sustiprinti itališkos prabangos bei galios elementus.

Ambicingi planai

„Maserati“ ateities strategijoje elektrifikacija užima pagrindinę rolę. Gamintojas įsipareigoja iki 2025 metų išleisti po elektrinę kiekvieno modelio versiją, o 2030 metais gaminti tik elektra varomus modelius. Toks ambicingas planas puikiai atspindi drąsą, kuria „Maserati“ pasižymi jau daugiau nei 100 metų. Tikimasi, kad šiems modeliams sėkmę atneš itališkas charakteris, galimybė sukelti stiprias emocijas, išskirtinumas, inovacijos ir kokybė. Būtent šiais dalykais ateityje turės pasižymėti kiekvienas sėkmingas automobilių industrijos gaminys.

Kaip pasakoja „Maserati“ vadovas Davide’as Grasso, „Maserati“ artėja prie revoliucijos savo istorijoje.

„Atėjo labai svarbus metas „Maserati“ prekės ženklui. Šiandien vienu metu pasirodome Šanchajaus automobilių parodoje ir kosmopolitiškoje Milano dizaino savaitėje. Kitaip tariant, pasauliui pranešame apie svarbius savo ateities planus ir naują „Maserati“ pradžią. Kažkada „Folgore“ buvo tik planas, o šiandien jis virto realybe ir sukūrė tvirtą pamatą revoliucinei ir naujai mūsų erai. Džiaugiuosi būdamas Šanchajuje, kur vyksta ne tik tarptautinė automobilių paroda, bet ir daug inovacijų bei puiki vieta pristatyti pirmuosius elektromobilius „Maserati“ istorijoje, – sakė jis.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?