„Maserati“ – prekės ženklas, kuris turi aiškią viziją

Išskirtinis dizainas, interjeras, nuoseklumas bei atkaklumas – tai „Maserati“ prekės ženklas. Prieš daugiau nei šimtmetį Bolonijoje gimusi automobilių markė pasiekė ypatingą sėkmę ne tik dėl ambicingų produktų įvedimo į rinką,  tačiau dėl sumanios prekės ženklo strategijos.

Ne paslaptis, kad perpildytoje automobilių rinkoje, įmonės įvaizdis turi būti visada būti toks pat. „Maserati“ neįtikėtinai daug dirbo, kad išlaikytų savo pozicijas, ypač pabrėždami išskirtinumą, prabangą ir galią.

Ir netgi Vilniuje įėjus pro „Luxury Motors“ atidaryto salono duris, galima išvysti stulbinančius meno kūrinius, kurie yra ne tik įmantrios detalizuotos brošiūros ar menkaverčiai katalogai, tačiau jau seniai jaudina didžiausius automobilių entuziastus bei kolekcionierius.

 

Aiški vizija

Sakoma, kad geriausiai tinka tie kostiumai, kurie buvo pasiūti pagal individualų užsakymą. Ši taisyklė galioja ir automobiliams. Nuo pat įsikūrimo „Maserati“ laikėsi požiūrio, kad automobilis turi atspindėti vairuotojo asmenybę. Todėl čia labai daug dėmesio skiriama ne tik smulkiausioms detalėms, bet ir unikalumui.

„Maserati“ yra pirmasis Italijos prabangių automobilių gamintojas, kuriantis visiškai elektrinius automobilius, o iki 2025 metų taps pirmuoju gamintoju segmente, kuris turės pilną elektromobilių asortimentą. Visi „Maserati“ modeliai turės elektrines versijas: super sportinis automobilis MC20, naujasis sportinis sedanas „Quattroporte“ ir visiškai naujas visureigis „Levante“. Pagal „Maserati Folgore“ planą, taip kompanija pritrauks naujus prabangaus segmento klientus.

 

Išskirtinės programos

Nuo pat „Maserati“ įsikūrimo prieš daugiau nei šimtmetį tikslas buvo toks pat – į rafinuotus ir prabangius automobilius montuoti lenktynėse užgrūdintus variklius ir sprendimus. Taip gimė „Maserati“ modeliai, kurie ir šiandien laikomi pusiausvyros tarp sportiškumo ir prabangos etalonu.

Būtent dėl šios priežasties „Maserati“ savo klientams sukūrė specialias vairavimo programas ir renginius. Čia vairuotojai gali saugiai ir iš labai arti susipažinti su tikruoju „Maserati“ potencialu bei išmokti mėgautis ta akimirka, kai variklis gaudžia maksimaliais sūkiais, o automobilis važiuoja „arti ribos“.

Programos sukurtos mėgautis visiems – tiems, kurie sėda už vairo ir tiems, kurie palaiko kompaniją. Vairuotojų svečiams „Maserati“ paruošė išskirtines pramogas netoliese ar net pačioje trasoje. Nuo adrenalino kupino pasivažinėjimo su profesionaliu vairuotoju iki išskirtinio maisto.

 

Vertybės įkvepia kurti

Italų prekės ženklas kurdamas ikoniškus automobilius vadovaujasi inovacijomis, dizainu ir aistra tam, ką daro. Būtent šios vertybės vienija gamintoją kartu su įspūdingiausiais sporto, dizaino, kultūros ir kitų sferų vardais, su kuriais „Maserati“ kuria itin retus ir išskirtinius automobilius.

Neseniai prie automobilių gamintojo prisijungė pasaulinė futbolo žvaigždė, filantropas, verslininkas ir stiliaus ikona Davidas Beckhamas. Jo asmeniniu automobiliu tapo pirmasis „Maserati“ SUV – „Levante“.

Prie stiliaus padalinio taip pat prisijungė Hiroshi Fujiwara, kuris geriau žinomas, kaip Japonijos gatvės kultūros pradininkas ir „Fragment“ mados namų įkūrėjas. Kartu su jo japonišku perfekcionizmu ir „Maserati“ itališko stiliaus elegancija, buvo sukurti išskirtinai atrodantys „Maserati Ghibli“ modeliai. Tai pavyko padaryti, pasitelkus „Maserati Fuoriserie“ individualizavimo programą, kuri leidžia pakeisti automobilio išvaizdą pagal savo skonį.

Praėjusių metų vasarą „Maserati“ paskelbė apie kitą netikėtą partnerystę kartu su itališkos virtuvės virtuozu Massimo Bottura. Jis kaip ir „Maserati“ savo gyvenimą pradėjo Modenoje. Šefas garsėja tuo, kad puikiai suderina klasikines ir ilgai puoselėtas itališkas receptūras su naujausiomis maisto kultūros tendencijomis.

 

Pakeis gamintojo istoriją

Jau šiais metais „Maserati“ pristato savo naujausią SUV modelį – „Grecale“. Jame tobulai dera universalumas, elegancija ir galia. Gamintojas planuoja, kad netolimoje ateityje pasirodys ir elektrinė versija „Grecale Folgore“. Tai bus pirmasis „Maserati“ sukurtas elektromobilis.

Naujasis „Maserati Grecale“ SUV buvo sukurtas „Maserati“ inovacijų laboratorijoje Modenoje ir gaminamas Cassino gamykloje. Jis yra kiek mažesnis nei dabartinis gamintojo SUV „Levante“, todėl su modeliu planuojama išplėsti „Maserati“ savininkų ratą.

Kuriant „Grecale“ modelį, inžinieriai ypatingą dėmesį skyrė erdvei salone ir komfortui. Gamintojas skelbia, kad jis yra geriausias savo segmente pagal vietą salone, valdomumą, įsibėgėjimą (0-100 km/val per 3,8 sekundės „Trofeo“ versijoje), didžiausią greitį (285 km/val. taip pat „Trofeo“ versijoje), garso kokybę ir panaudotos medžio, anglies pluošto bei odos apdailos kokybę.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?