Grecale energijos negali sustabdyti nei sniegas, nei ledas

Grecale prototipų bandymai tęsiasi – šį kartą jie vyko Švedijoje, kur buvo išbandyta maksimali automobilio galia ekstremaliomis sąlygomis ant įvairių paviršių su itin mažu sukibimu.

Net sniegas ir ledas negali sustabdyti Grecale energijos: šiuose bandymuoe prototipai buvo bandomi siekiant tiksliai sureguliuoti jų važiavimo ir valdomumo savybes esant ekstremalioms temperatūroms, patikrinti transporto priemonės dinamiką ant skirtingų asfalto, sniego ir ledo dangų bei užtikrinti, kad automobilyje visuomet jaustumėtės patogiai – bet kokiomis oro sąlygomis – nuo ​​keletos laipsnių virš nulio iki –30°C Laplandijoje.

Taip pat buvo atlikti bandymai, siekiant tiksliai sureguliuoti automobilio sukibimą su kelio danga bei automobilio valdymą posūkiuose važiuojant įvairiais režimais ir su skirtingo dydžio bei tipo ratais. Tokiu būdu buvo siekiama išskirti kiekvieną galimą važiavimo režimą.

Net ir ekstremaliomis sąlygomis Grecale pasižymi savo išskirtiniu charakteriu: įveikiant greitus ratus skirtingose trasose, važiuojant specialiomis platformomis, imituojančiomis slydimą ir net lekiant sudėtingais maršrutais su posūkiais, šlaitais, ilgomis tiesiosiomis ir staigiais aukščio pasikeitimas ant snieguotų ar apledėjusių paviršių.

Grecale yra išskirtinis kad ir kur bebūtų – net stingdančio šalčio šalyje, kur sniego platybės tęsiasi tiek, kiek akys mato.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?