Maserati MC20 susižėrė du tarptautinius apdovanojimus

2021-uosius „Maserati“ pradėjo sulaukdama reikšmingų apdovanojimų. Praėjusių metų rudenį dienos šviesą išvydęs įspūdingasis „Maserati MC20“ nuotoliniu būdu Paryžiuje vykusioje „Festival Automobile International“ apdovanojimų ceremonijoje pripažintas gražiausiu superautomobiliu, o Didžiosios Britanijos „GQ Car Awards 2021“ apdovanojimuose išrinktas 2021-ųjų supersportiniu automobiliu.

„Naujasis „Maserati MC20“ – ne tik naujos šio gamintojo eros pradžios simbolis, bet ir sugrįžimas į superautomobilių pasaulį. Kuriant šį modelį „Maserati“ dėjo visas pastangas, kad MC20 pasižymėtų visomis savybėmis, kurios būdingos superautomobiliams – tai greitis, naujausios technologijos ir akį traukiantis stilius. Šie apdovanojimai yra didelis įvertinimas ir įrodymas, kad MC20 yra ne tik puikus inžinerijos šedevras, tačiau ir išskirtinio dizaino superautomobilis“, – sako Karolis Neimantas, „Maserati“ pardavimų atstovas.

Laikui nepavaldus dizainas

„Maserati MC20“ save identifikuoja demonstruodamas unikalų itališką charakterį. Skoningas, aiškios koncepcijos, be jokių perteklinių stilistinių elementų. Tai leido sukurti laikui nepavaldų naujojo superautomobilio dizainą, o ši savybė visada buvo „Maserati“ automobilių išskirtiniu ženklu.

Įgimta klasė ir grynumas išryškina „Maserati MC20“ sportišką charakterį. Viršutinė dalis – tai grakštus ir stilingas meno kūrinys, o apačia sukoncentruota į technologijas ir inžineriją. Tai leidžia pasiekti idealų priešingybių balansą, nes automobilis suderina meistriškumą ir inžineriją, o viską papildo unikali rankų darbo kokybė bei preciziškas gamybos proceso tikslumas.

Išskirtinis MC20 bruožas – tai į viršų pakeliamos „drugelio“ tipo durys, kurios ne tik suteikia daugiau estetikos, bet leidžia vairuotojui ir keleiviui į automobilį lengviau įlipti ir iš jo išlipti. Iš kitų „Maserati“ šis automobilis išsiskiria tuo, kad turi vertikalius priekinius žibintus, kurie yra tikra gamintojo dizaino revoliucija. Šie du platūs, žemi, horizontalūs galiniai žibintai suteikia dar daugiau išskirtinumo.

Puikios dinaminės savybės

Sukurtas „Maserati inovacijų laboratorijoje“ ir gaminamas istorinėje gamykloje Modenoje, naujasis MC20 100 proc. gimęs Italijoje. Šiuo atveju fantastiška „Maserati MC20“ išvaizda slepia bekompromisę sportišką automobilio sielą, kurią gena įspūdinga širdis.

Į priekį superautomobilį varo „Nettuno“ vardą gavęs 3.0 l darbinio tūrio V6 benzininis variklis su dviem turbinomis ir „Formulėje-1“ naudojama degalų uždegimo technologija. Maksimalus šio variklio galingumas – 630 arklio galių, o sukimo momentas siekia 730 Nm. Tokios charakteristikos MC20 leidžia pasiekti maksimalų 325 km/val. greitį, o nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja per 2,9 sekundės. „Nettuno“ yra 100 proc. „Maserati“ sukurtas, patentuotas ir pagamintas variklis.

Negana to, į naują gyvavimo šimtmetį ir naujausios technologinės pažangos olimpą „Maserati“ įžengė pristatydama ir elektra varomą MC20 versiją. Pastarasis yra ypač lengvas, sveria mažiau nei 1 500 kg, o dėl 630 AG siekiančios galios jis šių dviejų rodiklių santykiu išsiskiria savo klasėje. Tai leido pasiekti kokybiškų medžiagų pasirinkimas, išnaudojant visas anglies pluošto galimybes be jokio aukojimosi dėl komforto.

Pirkėjai iš viso gali rinktis iš šešių unikalių, išskirtinai šiam modeliui sukurtų spalvų: Bianco Audace (balta), Giallo Genio (geltona), Rosso Vincente (raudona), Blu Infinito (mėlyna), Nero Enigma (juoda) ir Grigio Mistero (pilka).

Lietuvoje „Maserati MC20“ bus pristatytas 2021 m. antroje pusėje.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?