Nesustabdoma „Maserati Grecale” energija

Pasaulinė „Grecale“ premjera, numatyta šių metų lapkričio 16 d., buvo atidėta 2022 m. pavasariui. Šis atidėjimas tapo neišvengiamas dėl pagrindinių automobilio komponentų tiekimo grandinės problemų. Iššūkiai, su kuriais šiuo metu susiduria daugelis gamintojų visame pasaulyje, neaplenkė ir „Maserati”. Didžiausias iššūkis šiuo metu yra puslaidininkių gamyba, kurios apimtys, deja, neleistų patenkinti naujojo modelio paklausos. Dėl šių priežasčių „Grecale” pristatymas yra atidedamas, siekiant iš karto po pristatymo klientams užtikrinti reikiamą aukščiausios kokybės modelių kiekį.

Trišakis „Maserati” ženklas simbolizuoja inovacijas, aistrą ir unikalų stilių. Vedini šių vertybių toliau dirbame ir, nepaisant iššūkių, su kuriais susiduria visas automobilių sektorius, esame pasiryžę garantuoti savo veiklos tęstinumą.

„Maserati” sukurtas augti ir tai niekada nepasikeis.
„Grecale” energija neišsikvepia – sekite naujienas.

Naujienos

Registracija į servisą

Periodinis aptarnavimas
Variklio ir elektros sitemų diagnostika
Ratų keitimas, montavimas

Važiuoklės patikra
Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
Automobilio patikra prieš pirkimą

Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas

Automobilio modelis

Valstybinis numeris

Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefonas

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.

Automobilis

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefono numeris

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.