„Maserati“ patvirtino savo „100% Engineered and Made in Italy“ strateginį planą bei ruošiasi elektrifikacijos ir tvarumo plėtrai

„Maserati“ yra pirmasis itališkas prabangos prekės ženklas, kuriantis ir gaminantis visiškai elektrines transporto priemones, o dabar įgyvendina tvaraus, ilgalaikio ir pelningo augimo planą. Visi gamintojo automobiliai yra 100 proc. sukurti, išvystyti ir pagaminti Italijoje, iš kur 86 proc. jų eksportuojama į daugiau nei 70 šalių. Modena ir toliau išlieka svarbiausiu miestu „Maserati“, nes čia jau daugiau nei 80 metų įsikūrusi istorinė gamykla Viale Ciro Menotti gatvėje.

„Maserati“ kaip prekės ženklas, atsidavęs galiai, naujovėms, dizainui, kokybei, technologijoms ir prabangai, kuria prabangaus transporto ateitį ir turi ambicingą strategiją, kaip patenkinti klientų lūkesčius elelektromobiliams.

„Maserati“ yra vienintelis „Stellantis“ prabangos prekės ženklas, kuris demonstruoja teigiamus finansinio atsigavimo ženklus jau nuo 2021 m. ir dabar kuria stiprų verslo modelį. Pagal jį, gamintojas sieja savo ateitį su elektrifikacija, kad sustiprintų lyderio pozicijas prabangių automobilių segmente, išlaikant gamybos apimtis, pelningas maržas ir savo unikalų pozicionavimą.

„Maserati“ labiau nei bet kada tiki elektrinio transporto ateitimi ir šiuo metu plečia savo veiklą įvairiose srityse, kad išlaikytų konkurencingumą ir patenkintų naujų prabangos segmento vartotojų poreikius. Modenoje įsikūrusi įmonė jau pradėjo naują savo erą ir pristatė pirmuosius du elektromobilius: „GranTurismo Folgore“ ir „Grecale Folgore“ („Folgore“ reiškia visiškai elektrinę „Maserati“ gamą), kurie jau parduodami Italijos ir ES rinkose. „GranTurismo Folgore“ – tikra gamintojo ikona, todėl čia panaudoti pažangiausi techniniai sprendimai iš „Formulės E“ lenktyninių elektromobilių. Automobilių sportas ir lenktynės yra svarbi „Maserati“ istorijos dalis, todėl „Maserati“ yra pirmasis italų gamintojas, kuris nuo 2023 metų varžosi „Formulėje E“.

Greitu metu pasirodys ir „Maserati GranCabrio Folgore“ kabrioletas, kai bus pristatyta vidaus degimo varikliu varoma versija. Modelių elektrifikacija tęsis ir toliau: 2025 m. pristatomas „MC20 Folgore“, o 2027 m. – visiškai naujas elektrinis SUV. Tuo tarpu 2028 m. rinkoje pasirodys naujos kartos elektrinis „Quattroporte“ modelis.

Visi esami ir būsimi prekės ženklo modeliai yra ir bus 100 proc. sukurti, išvystyti ir pagaminti Italijoje. Dėka savo meistrystės ir inovacijų derinio „Maserati“ dar kartą įrodys stiprų ryšį su savo tradicijomis. Istorinėje būstinėje Modenoje, kurioje šiuo metu gaminami MC20 ir „MC20 Cielo“, netrukus atsiras vietos ir „MC20 Folgore“ versijos gamybai.

Siekdami užtikrinti, kad automobiliai pasižymėtų išskirtiniu stiliumi ir detalėmis, Modenos gamykloje taip pat veiks „Fuoriserie“ personalizavimo programa, skirta kurti „Maserati“ automobilius pagal užsakymą. Jau planuojamos investicijos į naujus įrenginius gamykloje ir į specialius mokymus naujiems darbuotojams, dirbantiems „Fuoriserie“ personalizavimo programoje.

Istorinėje „Viale Ciro Menotti“ gamykloje, bendrovės vadovų komanda glaudžiai bendradarbiaus su talentinga „Maserati“ inžinierių komanda, kurią sudaro maždaug 130 profesionalių inžinierių ir technikų. Jie dirbs „Engine Lab“ laboratorijoje, kur kuriami ir išbandomi elektriniai motorai, ir prisidės prie aukštesnio prekės ženklo pozicionavimo. Ši stipri komanda kartu kurs „Maserati“ ateitį ir pakels ikonišką prekės ženklą į naują lygį.

„Maserati“ yra svarbi „Stellantis“ strateginio plano „Dare Forward 2030“ (paskelbto 2022 m. kovo 1 d.) dalis. Siekiant įgyvendinti daugiau naujovių, visuose naujuose „Maserati“ modeliuose bus galima montuoti galingus elektrinius variklius. 2024-ieji taps esminiais įmonės evoliucijos ir augimo metais, žinant su kokiais iššūkiais ir pokyčiais šiuo metu susiduria prabangos prekės ženklai pasaulinėje automobilių rinkoje.

„Mūsų širdyse plaka meilė Modenai, todėl „pilnu gazu“ pradedame pokyčius elektrifikavimo srityje. Jau dabar galima įsigyti du ikoniškus mūsų modelius su elektrine jėgaine, o kitas pasirodys jau šiais metais. Savo klientams pasiūlysime galingiausią visų laikų „Maserati“, kuris pakels vairavimo malonumą į naują lygį. Turėdami ilgalaikę strateginę viziją ir planą, norime pasižymėti prabangos sektoriuje su savo unikalia itališka meistryste ir išskirtine kokybe. Toks verslo modelis mūsų klientams garantuos geriausius produktus, atspindinčius „Maserati“ vertybes“, – sako „Maserati“ vadovas Davide Grasso.

Naujienos

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?