Unikaliai Maserati SUV

Maserati tradicija vadinti automobilius vėjų vardais prasidėjo 1963 m. su legendiniu Mistral modeliu. Tradiciją tęsė Bora ir Khamsin. Dabar į šią istoriją žengia Levante. Šis vėjas pučia Viduržemio jūroje ir akimirksniu iš lengvo brizo gali virsti viską nustelbiančia audra.

Maserati SUV, kaip ir jo vardo vėjas, gali didžiuotis panašia prigimtimi. Bet vairuotojo rankose jo galia lengvai kontroliuojama. Automobilis įkūnija svarbiausias Maserati vertybes – besąlyginį komfortą ir rafinuotą eleganciją. Nesvarbu kokiu greičiu, nesvarbu, kiek toli.

Levante dizainas

Įsižiūrėkite į jį – Levante Modena yra tikras Maserati. Kiekviena linija, forma bei detalė siunčia aiškią žinutę. Šis SUV – išskirtinis. Rafinuotas, itališkas ir, žinoma, galingas. Kaip ir kiekvienas Maserati jis sukurtas kvapą gniaužiančiai kelionei, prabangiam komfortui bei Jūsų vairavimo malonumui kiekvieną dieną. Mieste ar ten, kur kelias pasibaigia.

Aksesuarai

Visureigis, kuris savyje įkūnija lenktynių dvasią ir rafinuotą Maserati stilių. Levante Modena susijungia legendinė galia, kuri visuomet paklūsta Jums. Akimirkos tikslumu. Šis galios bei stiliaus derinys įkvėpė ir visus Levante aksesuarus, kurie yra sukurti Jūsų komfortui keliauti bei mėgautis kiekviena akimirka.

TECHNOLOGIJOS

INTERJERAS

Ne visi odiniai apmušalai yra vienodi. Levante Modena esantis Pieno Fiore natūralios odos salonas išsiskiria savo minkštumu, nepralenkiama kokybe ir ilgaamžiškumu. Ši oda turi subtilią tekstūrą, natūralų kvapą ir su laiku įgauna unikaliai sodrų atspalvį.

Q4 visų varančiųjų ratų sistema

Kitaip nei daugelis SUV, Maserati Levante Modena su savo visų varančiųjų ratų sistema ir pneumatine pakaba išties prisitaiko prie visų vairavimo scenarijų. Automobilis gali tapti labai žemas, kai reikia įlipti ar išlipti arba ilgai važiuoti greitkeliais. Taip pat vienu klavišo paspaudimu jo prošvaisa stipriai padidėja, todėl užtikrintai galite keliauti ten, kur pasibaigia kelias.

Skyhook sistema

Tai nėra dirbtinis intelektas, bet kažkas netoli to. Levante Modena nuolat bando įsijausti į vairuotojo nuotaiką ir yra pasiruošęs pasikeisti akimirksniu. Skyhook pakaba nuolat stebi kiekvieno rato judėjimą. Taip sistema nustato kaip ir kur yra važiuojama, bei akimirksniu keičia dinamines amortizatorių savybes. Viskas orientuota į komfortą, bet užtenka vieno paspaudimo ir Levante Modena į posūkius pradeda reaguoti su tikra itališka aistra.

Stabdžiai

Visose Maserati Levante versijose yra galingi Brembo stabdžiai, kruopščiai suderinti su kiekvienos komplektacijos variklio veikimu. Stabdžių diskai yra dvigubo lydinio, sujungiant ketaus stiprumą ir aliuminio lengvumą tobulam efektyvumui.

Levante Modena SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5005 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1981 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2158 mm
Aukštis 1693 mm
Ratų bazė 3004 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 350 HP
Maksimalus greitis 251 km/h
0-100 km/h 6.0 s
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 251-257 g/km
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 11.1-11.3 l / 100 km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas