Elegantiškos galios SUV

Levante Modena S išsiskiria savo galia. Modena S raidėje talpina net 430 arklio galių, kurios grakščiai slepiasi po elegantiško SUV kapotu. Tačiau daugiau galios tikrai nereiškia kompromisų stiliui – Levante Modena S išsiskiria iš minios savo elegantiškomis linijomis bei aptakiomis formomis.

S raidėje slypinti galia rafinuotajam Levante Modena S iki 100 km/h leidžia įsibėgėti vos per 5,2 sekundės. Ir visuomet atrodyti stilingai.

 

Levante Modena S dizainas

Modena S yra dalis Levante šeimos. Tačiau tikrai atpažinsite Modena S eleganciją iš tolo. Dvigubos vertikalios priekinės grotelės, padailintos chromo elementais bei korio tinklelis apačioje paryškina unikaliai elegantišką Maserati priekį. Raudonos stabdžių pakabos akcentuoja išskirtinę galią. Apatinis priekinis skirstytuvas ir durelių rankenos yra kėbulo spalvos. Kartu su Black Piano detalėmis priekyje bei galiniame buferyje, visa tai sukuria  įspūdingai elegantišką, bet tuo pačiu ir sportišką Levante Modena S dizainą.

TECHNOLOGIJOS

Variklis

Levante Modena S turi 3 litrų V6 jėgainę su dviem turbinomis. Visas šis kūrinys išvysto 430 AG ir buvo unikaliai sukalibruotas Levante Q4 galimybėms.

Interjeras

Modena S interjeras įkvėptas Maserati lenktynių tradicijos. Čia rasite išskirtinius sportinius pedalus, apšviestus slenksčius, juodą apdailą bei sportinio stiliaus sėdynes. Ir žinoma – aukščiausios kokybės garsas – Harman Kardon Premium 900W, 14 garsiakalbių garso sistema.

Pavarų svirtelė

Naujoji pavarų perjungimo svirtelė išsiskiria vertikalia struktūra, apdengta aukščiausios kokybės natūralia oda, užtikrinančia tobulą pojūtį. Ji taip pat papuošta metaliniu Maserati logotipu su juodomis detalėmis. Atnaujinta instrumentų klasterio grafika primena chronografo ciferblatą ir yra įkvėpta Maserati lenktynių paveldo, pabrėžiant Levante Modena S sportiškumą.

Vairavimas

Vairavimo malonumas yra neatsiejama Levante charakterio dalis. Levante Modena S šį malonumą pakelia į naują lygmenį. Važiuoklė buvo perdaryta taip, kad lengvai galėtų susidoroti su papildoma dvigubos turbinos V6 galia, todėl padeda visiškai išnaudoti visą variklio potencialą, suteikdama kvapą gniaužiančią vairavimo patirtį.

Levante Modena S SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5005 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1981 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2158 mm
Aukštis 1693 mm
Ratų bazė 3004 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 430 HP
Maksimalus greitis 264 km/h
0-100 km/h 5.2 s
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 251-258 g/km
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 11.1-11.4 l / 100 km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?