Maserati SUV, įkrautas ateičiai

„Greitesnis. Tvaresnis. Unikalus”. Taip pristatomas naujasis Levante GT Hybrid, kuris yra greitesnis už dyzelinę versiją, ekologiškesnis nei benzinu ir dyzelinu varomi modeliai bei unikalus visomis savo detalėmis.

Automobilis išvysto 330 AG, o maksimalus 450 Nm sukimo momentas pasiekiamas jau prie 2 250 sūkių per minutę. Levante Hybrid varomas visais ratais,  todėl gali pasigirti įspūdingomis dinaminėmis savybėmis. 100 km/val. greitį jis pasiekia per 6 sekundes, o maksimalus modelio greitis – 240 km/val.

Nepaisant galios ir įspūdingų dinamikos skaičių, naujasis Maserati Levante GT Hybrid visa tai pasiekia tvariai ir be didelių emisijų. Taip pat kuriant variklį buvo išsaugotas unikalus Maserati gausmas. Tuo tarpu odinis sportinis vairas, aliumininės pavarų svirtelės po vairu ir galingi stabdžiai leis iš naujo suprasti, ką iš tikrųjų šiandien gali hibridiniai Maserati modeliai.

100% Maserati

Laikui nepavaldų Levante dizainą atpažinsite iš tolo – grakštus SUV stilingomis Maserati detalėmis. Levante GT Hybrid, kaip ir kiekvienas Maserati, išsiskiria savo itališkai rafinuotu stiliumi, kurį papildo šiuolaikinio hibrido detalės.

Pirmuosius Levante Hybrid modelius bus galima užsisakyti su nauja trijų sluoksnių metalizuota spalva „Azzurro Astro“, sukurta išskirtinai Levante Hybrid. Modelis atrodys išties magiškai, nes šešėlyje atrodys pilkas, o saulės šviesoje išryškės dangaus mėlynumo atspalvis.

Automobilis taip pat išsiskiria kobalto mėlynumo išorės ir vidaus detalėmis, kurios simbolizuoja elektrifikuotą Maserati galią. Ši spalva padeda paryškinti trigubas aušinimo groteles ant sparnų, stabdžių apkabas ir logotipą ant galinio statramsčio. Tuo tarpu salone ypatingą žinią apie naują erą atspindės mėlynos  siūlės apmušaluose.

TECHNOLOGIJOS

Malonumas vairuoti ekonomiškai

Malonumas vairuoti Maserati dar niekada nebuvo toks ekonomiškas. Levante GT Hybrid pasiekia tobulą balansą tarp įkvepiančios galios ir mažesnių kuro sąnaudų bei taršos.

BSG

Levante Hybrid sumontuotas 48 voltų diržo pagalba varomas generatorius, kuris papildomai aprūpina vidaus degimo variklį galia, kai to labiausiai reikia. Taip pat šis elementas atlieka rekuperacijos funkciją kas kartą kai atleidžiate akseleratoriaus pedalą.

eBooster

Papildomas elektrinės galios momentas, kai reikia daugiau jėgos. Sistema užtikrina sklandų perėjimą tarp elektrinio ir mechaninio kompresoriaus greitesniam startui bei dinamiškai kelionei.

Daugiau galios

Kvapą gniaužianti galia yra vienas pagrindinių Maserati išskirtinumų. Levante GT Hybrid nelaužo šios tradicijos – hibridinė technologija tiesiog padidina galią.

 • 330HP maksimali galia
 • 240 km/h maksimalus greitis
 • 100km/h per 6 sekundes
 • Visi varomieji ratai

Levante GT Hybrid SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5005 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1981 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2158 mm
Aukštis 1693 mm
Ratų bazė 3004 mm
Variklis L4
Variklio tūris 1995 cc
Maksimali galia 330 HP
Maksimalus greitis 240 km/h
0-100 km/h 6 s
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą 223-243 g/km
Vidutinės kuro sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą 9.8-10,7 l/100km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?