Elegantiškos galios SUV

Levante GTS atsiradimas reikalauja atskiros istorijos. Iš pradžių tai buvo eksperimentinis Maserati inžinierių modelis dar prieš Levante premjerą 2016 metų pavasarį. Tada jie į šį kėbulą sumontavo galingą V8 variklį ir siekė atrasti jo galimybių ribas. Technikai buvo nustebinti jo dinaminėmis savybėmis ir taip po kelių patobulinimų pasaulį išvydo unikaliai galingas bei išskirtinai elegantiškas Levante GTS modelis.

GTS raidės Levante pavadinime reiškia, kad galia, sportiškumas ir itališka elegancija čia yra kitame lygyje. V8 variklis sukurtas legendinėje Ferrari gamykloje Maranello miesto slypintis unikaliai Maserati dizaino SUV kėbule. Levante GTS kiekviena savo detale įkūnija galios eleganciją: 530 arklio galių ir  4.3 sekundės pasiekti 100 km/h greitį.

Levante GTS dizainas

GTS yra dalis Levante šeimos. Tačiau tikrai atpažinsite GTS eleganciją iš tolo. Dvigubos vertikalios priekinės grotelės, padailintos chromo elementais bei korio tinklelis apačioje paryškina unikaliai elegantišką Maserati priekį. Raudonos stabdžių pakabos akcentuoja išskirtinę galią. Apatinis priekinis skirstytuvas ir durelių rankenos yra kėbulo spalvos. Kartu su Black Piano detalėmis priekyje bei galiniame buferyje, visa tai sukuria  įspūdingai elegantišką, bet tuo pačiu ir sportišką Levante GTS dizainą. V8 versija taip pat išsiskiria GTS ženkleliu ant bagažinės dangčio.

TECHNOLOGIJOS

Variklis

Maserati, kuriame slypi Ferrari varinklis. Levante GTS turi 3,8 litro V8 jėgainę su dviem turbinomis. Visas šis kūrinys išvysto 530 AG ir buvo unikaliai sukalibruotas Levante Q4 galimybėms.

Interjeras

GTS interjeras įkvėptas Maserati lenktynių tradicijos. Čia rasite išskirtinius sportinius pedalus, apšviestus slenksčius, juodą apdailą bei sportinio stiliaus sėdynes. Ir žinoma – aukščiausios kokybės garsas – Harman Kardon Premium 900W, 14 garsiakalbių garso sistema.

Pavarų svirtelė

Naujoji pavarų perjungimo svirtelė išsiskiria vertikalia struktūra, apdengta aukščiausios kokybės natūralia oda, užtikrinančia tobulą pojūtį. Ji taip pat papuošta metaliniu Maserati logotipu su juodomis detalėmis. Atnaujinta instrumentų klasterio grafika primena chronografo ciferblatą ir yra įkvėpta Maserati lenktynių paveldo, pabrėžiant Levante GTS sportiškumą.

Vairavimas

Vairavimo malonumas yra neatsiejama Levante charakterio dalis. Levante GTS šį malonumą pakelia į naują lygmenį. V8 variklis automobilio svorį padidino tik 60 kg, lyginant su V6 versija. Tačiau GTS galia yra 120 AG didesnė nei Levante S modelyje. Todėl GTS gali pasigirti įspūdingu svorio ir galios santykiu – 3,9 kg / AG. Važiuoklė buvo perdaryta taip, kad lengvai galėtų susidoroti su papildoma dvigubos turbinos V8 galia, todėl padeda visiškai išnaudoti visą variklio potencialą, suteikdama kvapą gniaužiančią vairavimo patirtį.

Levante GTS SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5020 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1981 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2158 mm
Aukštis 1698 mm
Ratų bazė 3004 mm
Variklis V8
Variklio tūris 3799 cc
Maksimali galia 550 HP
Maksimalus greitis 292 km/h
0-100 km/h 4.2 s
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 313 g/km
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 13.5 l / 100 km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

Registracija į servisą

Periodinis aptarnavimas
Variklio ir elektros sitemų diagnostika
Ratų keitimas, montavimas

Važiuoklės patikra
Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
Automobilio patikra prieš pirkimą

Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas

Automobilio modelis

Valstybinis numeris

Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefonas

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.

Automobilis

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Telefono numeris

Noriu nemokamai užsiprenumeruoti naujienlaiškį Privatumo politikoje nurodytomis naujienlaiškio siuntimo sąlygomis ir su jomis sutinku.