GranTurismo

Pasinerkite į GranTurismo gyvenimą. Tai kelionė tiek fizine, tiek emocine prasme. Ji leidžia pasiekti dar neatrastas teritorijas, kur vienintelis žemėlapis – jūsų smalsumas. Daugiau nei automobilis. Tai – gyvenimo stilius.

Tvirtai į ateitį įleistos šaknys

Patirkite kitiems nepasiekiamą pusiausvyrą. Galios ir prabangos. Jaudulio ir atsipalaidavimo. Ateities ir tradicijų. Lenktynių inovacijų ir beprecedentės galios kelyje. Trumpai tariant, jis turi viską.

Tegul didžioji kelionė prasideda.

Elegantiška galios išraiška

Įspūdinga Masearti GranTurismo išvaizda yra raumeninga ir tuo pačiu aerodinamiška. Impozantiškas ir tuo pačiu rafinuotas. Pasižymintis neapsakoma galia ir spinduliuojantis tikru grožiu.

Dizainas

GRAND TOURING TRADICIJOS IŠ PIRMO ŽVILGSNIO

Apie GranTurismo tikrai galima spręsti iš pirmo žvilgsnio. Jo griežti, bet tuo pačiu plastiški kontūrai – tarsi įžanga į jaukų saloną ir galią.

ASMENYBĖ SU TIKSLU

Trišakis priekinėse grotelėse rodo kelią ir užburia iš pirmo žvilgsnio. Šį drąsų stilių sustiprina nauji vertikalūs LED žibintai.

PAGAL ITALŲ TAISYKLES

„Cofagno“ dalis (iš itališkų žodžių „sparnas“ ir „variklio dangtis“ sukurtas žodžių junginys) turi 3 m3 paviršiaus plotą ir suteikia GranTurismo skulptūrišką išvaizdą. Išskirtinis reginys.

NEABEJOTINAI MASERATI

Trys aušinimo angos – išskirtinis Maserati elementas. GranTurismo Folgore versijoje jie šviečia ir taip simbolizuoja naujos kartos Maserati energiją.

KLASIKINĖS LINIJOS

Nauji galiniai žibintai GranTurismo suteikia savitą išvaizdą: ikoniškoji bumerango forma ir LED technologija.

IŠSKIRTINUMAS KELYJE

Naujasis GranTurismo yra laiką pralenkiantis meno kūrinys ant ratų. Jis nesipuikuoja ir kviečia rinktis dar neištyrinėtus kelius. Tokia jo esmė.

Inovacijos

Čia susitinka itališkos meistrystės tradicijos su naujausiomis technologijomis. Jos sukuria švarią ir funkcionalią atmosferą, kur atsispindi ypatingas dėmesys kiekvienai detalei.

Sukurtas skaitmeniniam pasauliui

Čia susitinka itališkos meistrystės tradicijos su naujausiomis technologijomis. Jos sukuria švarią ir funkcionalią atmosferą, kur atsispindi ypatingas dėmesys kiekvienai detalei.

Prietaisų skydelis

TIKRA ITALIŠKA AISTRA

Išskirtinės medžiagos, kryptingas dizainas, viliojančios tekstūros, skaitmeniniai ekranai, rankomis kurta garso sistema, parinktas apšvietimas. GranTurismo salonas yra moderni itališkos architektūros ir meistrystės interpretacija.

SUBTILUS RANKŲ DARBO IR TECHNOLOGIJŲ BALANSAS

Salone galima rinktis prabangias natūralios odos, porėto medžio apdailas arba tokias techniškas medžiagas kaip Alcantara, anglies pluoštą bei naują perdirbtą ECONYL audinį. Taip GranTurismo spinduliuoja sportiška dvasia ir avangardine harmonija.

ATEITIES PRABANGA

100% elektrinę Folgore dvasią atspindi perdirbto nailono pluošto ECONYL apdaila. Tai yra iš naujo panaudojamas resursas, o lazeriu išgraviruotas dinamiškas dizainas jau iš tolo praneša apie galią ir prabangą.

MEISTRIŠKAS GARSAS

Pasinerkite į simfoniją. Sonus fiber yra šiuolaikiško ir itališko rankų darbo sinonimas. Jų specialiai GranTurismo modeliui sukurta garsiakalbių sistema sudaryta iš natūralių medžiagų, kad garsas sukeltų tas pačias emocijas kaip tikrame koncerte.

SKAITMENINĖ LENTA

Daugiau nei 33 coliai skaitmeninių ekranų, todėl kiekviena funkcija lengvai pasiekiama. Patogiai išdėstyti ekranai, centrinė konsolė be pavarų svirties ir galinio vaizdo veidrodėlis su ekranu leido sukurti erdvų saloną, kuriame atgyja spalvos ir tekstūros. Techninis minimalizmas dėl minimalistiškos prabangos.

JŪSŲ VALIOJE

Paspauskite, valdykite balsu arba gestais. Vadovaukite savo kelionei per 12,3 ir 8,3 colio centrinius ekranus bei skaitmeninį laikrodį. Paprasta, greita ir intuityvu.

IŠ LENKTYNININKO PERSPEKTYVOS

Pasiruoškite formavimo ratui, nes 12,2 colių skaitmeninis prietaisų skydelis vairuotojui leidžia pasijausti lyg futuristiškame kokpite. Galima rinktis iš 4 skirtingų išdėstymų, kuriuose specialios funkcijos padeda vairavimui. Taip pat galima papildomai užsisakyti prieš akis ant stiklo projektuojamą ekraną.

KELIONIŲ PARTNERIS

Greitai reaguojantis ir, žinoma, išmanus. Išmanus Maserati asistentas (MIA) ir multimedija veikia Android Auto operacinėje sistemoje, todėl ją galima individualizuoti, valdyti balsu, susieti su išmaniuoju telefonu (per Apple Car Play ir Android Auto) bei nuolatos atnaujinti.

VISADA PRISIJUNGĘS

Nepraraskite gyvenimo pulso net kai išsileidžiate į ilgą kelionę. Naujojo GranTurismo vairavimo patirtį praturtina Maserati Connect saugumo, navigacijos, pramogų ir komforto sprendimai.

HARMONIJOJE

Valdyti automobilį dar niekada nebuvo taip paprasta. Su Maserati Connect programėle galite jį kontroliuoti net per atstumą. Patikrinkite automobilio būklę, būvimo vietą, įjunkite saugumo nustatymus net per išmanųjį laikrodį.

GALIA

Greitas, gražus, rafinuotas ir inovatyvus. Naujasis GranTurismo šias savybes pakelia į visiškai naują lygį. Jis darkart pasitelks lenktynių trasose sukurtas inovacijas ir perkels jas į kelius bei gatves. Taip gimsta beprecedentė galia.

PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS MASERATI

Kartu su mūsų nauju 100% elektriniu varikliu Formulės E technologijos perkeliamos į gatves. Sukurtas pagal 800 voltų technologiją bei turėdamas tris 300 kW galios elektrinius motorus, Folgore modelis pasižymi naujausiais techniniais sprendimais ir lenktynių trasoms tinkama galia.

Dėl nominalios 92,5 kWh talpos ir 560 kW iškrovos, automobilis į ratus gali pasiųsti 761 AG. Specialus baterijos išdėstymas leido sukurti žemiausią elektrinį automobilį, taip pagerinant jo įsibėgėjimą ir greitį.

GIMĘS LENKTYNIAUTI, SUKURTAS ILGOMS KELIONĖMS

GranTurismo 3 litrų V6 variklis su dviem turbinomis naudoja patentuotą dvigubos uždegimo kameros technologiją, sukurtą triumfuoti lenktynėse. Dabar ji pritaikyta milžiniškai galiai ir mažesnėms degalų sąnaudoms.

Standartus laužantis V6 Nettuno variklis pirmąkart buvo pristatytas super sportiniame MC20 modelyje. Naujajame GranTurismo jį galima rinktis iš dviejų galingumų: 490 AG Modena versijoje ir 550 AG – Trofeo versijoje, kuri komplektuojama su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir visų varančiųjų ratų sistema.

Greičio komfortas

Kur adrenalinas susiduria su ramybe. Kiekvienas grand tour modelis sukurtas mėgavimusi ilgose kelionėse.

SKROSKITE ORĄ

Tobulai sukurta aerodinamika suteikia naujajam GranTurismo atletišką išvaizdą ir nepakartojamą vairavimo jausmą. Techniškai kalbant, tai reiškia mažesnį oro pasipriešinimą, daugiau stabilumo, didesnį greitį ir mažesnes degalų sąnaudas.

SKUSTUVO AŠTRUMAS

Žemas svorio centras ir tobulai paskirstytas svoris leido pasiekti neįtikėtiną staigumą. Adrenalino jausmas pagal Maserati.

MAŽIAU SVORIO, DAUGIAU GREIČIO

Pagaminti itin lengvą GranTurismo mums buvo taip svarbu, kad sukūrėme naują unikalų gamybos procesą, kuriame deriname aliuminio (65%), magnio ir tvirto plieno lydinius, kad pasiektume geriausius svorio rodiklius klasėje.

PAJAUSKITE RYŠĮ SU KELIU

Nevaržomą judėjimo laisvę čia kuria sportinė pakaba, pritaikyta ilgoms ir patogioms kelionėms. Oriniai amortizatoriai su elektra valdomu kietumu gali pakelti automobilį į 3 skirtingus aukščius.

VIDINIS GENIJUS

Sklandus vairavimas ir valdymas iki smulkmenų. Nuolatos. Naujasis automobilio valdymo modulis (VDCM) yra 100% Maserati projektas. Čia veikianti programinė įranga leidžia valdyti svarbiausias automobilio sistemas, todėl išskirtinė vairavimo patirtis užtikrinama bet kokiu oru.

2+2 = BEGALINIS KOMFORTAS

Elegancija ir prabanga vairuotoju bei visiems trims keleiviams. Grand touring pojūčiai išliks atmintyje visiems.

GRAND TOUR PAGAL MUS

Smalsumo kupinose kelionėse bus paprasta ne vien dėl estetinio ir fizinio komforto. Naujasis GranTurismo turi daug antrojo autonomiškumo lygmens vairuotojo pagalbos sistemų, kad kiekvienas važiavimas leistų mėgautis kelione be rūpesčių.

Galia 761 AG
Maks. greitis 325 km/val.
Įsibėgėjimas 2,7 s
Varantys ratai Visi
Maks. sukimo momentas 1350 Nm
Bazinė kaina nuo 228 114 € su PVM
Susikurkite savo »
Variklis V6
Galia 550 AG
Maks. greitis 320 km/val.
Įsibėgėjimas 3,5 s
Varantys ratai Visi
Maks. sukimo momentas 660 Nm
Susikurkite savo »
Variklis V6
Galia 490 AG
Maks. greitis 302 km/val.
Įsibėgėjimas 3,9 s
Varantys ratai Varantys ratai Visi
Maks 600 Nm

PrimaSerie. Būkite pirmieji.

Kai prieš 75 metus pasirodė pirmasis Maserati grand tourer stiliaus automobilis, novatoriškai mąstantys estetai iškart ėmėsi idėjos sujungti lenktynių galią su prašmatnia prabanga. Jų vizija sutapo su mūsų aistra kurti naujus dalykus ir taip buvo duota pradžia visiškai naujai vairavimo erai. Netrukus tai tapo gyvenimo stiliumi.

Dvi ypatingos konfigūracijos, bet tik 75 modeliai.

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?