Įelektrinanti kelionė itališku stiliumi

IŠ TRASŲ Į KELIUS

Folgore jėgaine sukurta pasitelkiant technologijas iš Formula E lenktynių. Pavyzdžiui, silicio karbido inverteris pagerina energijos srautą ir didina efektyvumą.

Novatoriška 800 voltų baterija siunčia galią trims galingiems 300 kilovatų nuolatinio magneto elektros varikliams: vienas priekyje ir du gale. Jie išvysto 761 AG, o neįtikėtiną 1350 Nm sukimo momentą gali pasiųsti į visus keturis ratus.*

Tikra prabanga. Tikra galia. Tikras Maserati.

ĮKRAUTAS ILGAI KELIONEI

Iki 450 km vienu pilnu įkrovimu

Grand touring patirtis privalo būti didinga.

Štai kodėl galima keliauti, kiek tik geidžia širdis. Iki 450 km vienu pilnu įkrovimu.**

Arba iki kito sustojimo vaizdingoje vietoje. Kai reikia, automobilis gali įsikrauti energijos 100 kilometrų vos per 5 minutes*. Taip galite išlaikyti balansą tarp greito važiavimo ir keliavimo savo ritmu.

Tuo tarpu kelyje energija sugrąžinama stabdant.

ŽAIBIŠKAI GREITAS

0-100 km/val. per 2,7 sekundės

Folgore italų kalboje reiškia žaibą. Kitaip tariant, energiją savo gryniausioje formoje.

GranTurismo Folgore blyksteli iki 100 km/val. vos per 2,7 sekundės ir pasiekia maksimalų 325 km/val. greitį. T forma išdėstytos baterijos leido pasiekti tobulą svorio pasiskirstymą. Tuo tarpu vos 1,353 mm aukštyje sumontuotos baterijos sukūrė žemą svorio centrą.

Rezultatas? Didesnis greitis, žaibiškas įsibėgėjimas ir pritrenkiantis staigumas. Tikras sportinis automobilis pagal Maserati.*

ĮKROVIMO VIETŲ TINKLAS

Įsikraukite 100 kilometrų per 5 minutes

Naudodami specialią įkrovimo programėlę, vartotojai turi prieigą prie vieno didžiausių įkrovimo stotelių tinklų Europoje.

Užregistruota daugiau nei 400 000 įkrovimo stotelių, iš kurių 30 000 yra itin greito įkrovimo kolonėlės.

GranTurismo Folgore klientai gaus savo sieninę įkrovimo stotelę, skirtą montuoti namuose ar kitoje pageidaujamoje vietoje. Ji garantuoja nuo 3 kW iki 22 kW įkrovimo galią ir turi įkrovimo srovės balansavimo technologiją.*

* Visus duomenis dar laukia homologacijos.
** 450 km reiškia vidinius bandymus po WLTP kombinuoto ciklo. Tikrasis kasdien nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo vairavimo stiliaus, taip pat nuo kalvotumo, išorės temperatūros ir automobilio apkrovos.

AERODINAMIŠKAS DIZAINAS

Jo galia sklendžia ore. Specialūs priekiniai oro skirstytuvai ir difuzoriai kartu su aerodinamiškais juodais 20/21 colio Aero ratais mažina Folgore oro pasipriešinimą ir leidžia mėgautis kelionėmis ilgiau.

VISIŠKAI ELEKTRINIS FOLGORE

PAKALBĖKIME APIE ELEKTRĄ

Maserati dizaino kalba įelektrina. Maserati trišakis, logotipas bei GranTurismo ir Folgore ženklai yra tamsios vario spalvos. Šonines oro angas apšviečia elektrinė mėlyna spalva, o stabdžių apkabos yra anoduotos. Tuo tarpu specialios Folgore grotelės turi blizgius juodus elementus.

JUDANTI ENERGIJOS BANGA

Mūsų dizainerius įkvėpė Aurora Borealis pašvaistė, todėl jie sukūrė atmosferą, kurios energija nustebina kiekvieną keleivį. Minimalistiškas, švarus, grynas – interjeras atspindi Folgore evoliucija, meistriškai pasitelkiant spalvas, medžiagas, grafiką, skaitmeninius paviršius ir inovatyvias technologijas.

SUSILIEJĘS SU ATEITIMI

Regeneracija ir antrinis panaudojimas. Folgore sėdynių, statramsčių, saulės skydelių ir lubų apdaila sukurta iš nailoninio ECONYL audinio, kuris pagamintas iš perdirbtų žvejybos tinklų ir kitų plastikų. Toks sprendimas jau naudojamas aukštojoje madoje ir baldų gamyboje.

JAUČIAMAS DINAMIŠKUMAS

Šviesus arba tamsus. GranTurismo Folgore salonas gali būti ledo spalvos arba juodos su vario spalvos siuvinėjimu. Platus ECONYL panaudojimas atvėrė naujas dizaino galimybes. Pavyzdžiui, lazerio graviravimo technika sukūrė banguotą paviršių. Ta pati dinamiška dvasia atsispindi salono priekyje, kur neliko klavišų.

ŽAIBIŠKA KELIONĖ

Pasirinkus kelionės tikslą, centriniame 12,3 colio ekrane rodomas prognozuojamas baterijos lygis pasiekus galutinį tašką. Taip pat čia galima pamatyti pakeliui esančias įkrovimo stoteles bei maksimalų nuvažiuojamą atstumą pagal dabartine baterijos būklę, vairavimo stilių ir realiu laiku stebimą padėti keliuose. Sustojus galima palikti keleivių pageidaujamą temperatūrą. Nieko nelaukite, čiupkite šildomą vairą ir tegul prasideda įelektrinanti kelionė.

ĮKROVIMO PAKETAI

Elegantiška sieninė įkrovimo stotelė namuose ir 3 metų viešų įkrovimo vietų prenumerata. Atraskite geriausius ir jums tinkamus variantus.

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?