Daugiau grakštumo. Daugiau galios.

DAUGIAU GRAKŠTUMO. DAUGIAU GALIOS

Ghibli Modena S išsiskiria savo galia. Ghibli S raidėje talpina net 430 arklio galių, kurios grakščiai slepiasi po elegantiško sedano kapotu. Tačiau daugiau galios tikrai nereiškia kompromisų stiliui – Ghibli Modena S išsiskiria iš minios savo elegantiškomis linijomis bei aptakiomis formomis.

S raidėje slypinti galia rafinuotajam Ghibli Modena S iki 100 km/h leidžia įsibėgėti vos per 4,9 sekundės. Ir visuomet atrodyti stilingai.

Išsiskirkite iš minios

Įsivaizduokite lenktynių užgrūdintą galią elegantiškame kūne. Būtent taip Ghibli Modena S savyje talpina Maserati DNR. Kupe automobiliui būdinga dinamika ir prabangaus sedano rafinuotas stilius. Ghibli Modena S pasižymi rafinuotu interjeru, naujomis saugumo technologijomis ir laikui nepavaldžia itališka elegancija. Nesvarbu, ar skubate į susitikimą miesto centre ar mėgaujatės geriausiais Europos keliais atostogų metu. Maserati Ghibli S pasiruošęs visiems gyvenimo atvejams.

TECHNOLOGIJOS

Skyhook pakaba

Tai nėra dirbtinis intelektas, bet kažkas netoli to. Ghibli S nuolat bando įsijausti į vairuotojo nuotaiką ir yra pasiruošęs pasikeisti akimirksniu. Skyhook pakaba jau yra standartinėje GranSport versijos komplektacijoje ir ji nuolat stebi kiekvieno rato judėjimą. Taip sistema nustato kaip ir kur yra važiuojama, bei akimirksniu keičia dinamines amortizatorių savybes. Viskas orientuota į komfortą, bet užtenka vieno paspaudimo ir Ghibli S į posūkius pradeda reaguoti su tikra itališka aistra.

Interjeras

Verslo klasė sukurta Jums. Viskas, sukurta kelionės komfortui. Nuo intuityvaus prietaisų skydelio iki aukščiausios kokybės Pieno Fiore natūralios odos apmušalų. Kurdami savo Ghibli Modena S galite rinktis ne tik interjero spalvas, bet ir medžiagas, kurios sukurtos žymiausių Italijos dizainerių.

Ekranas

Maserati Ghibli S išsiskiria ne tik savo rafinuotu dizainu ar sportiška galia. Ghibli S yra sukurtas moderniam gyvenimui – 8,4 colių ekranas bei valdymo pultas pilnai susiejamas su Jūsų išmaniaisiais įrenginiais patogiam gyvenimui.

Ghibli Modena S SPECIFIKACIJOS

Ilgis 4971 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1945 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2128 mm
Aukštis 1461 mm
Ratų bazė 2998 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 430 HP
Maksimalus greitis 286 km/h
0-100 km/h 4.9 sec
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 10.6-10.9 l / 100 km
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 241-246 g/km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?