Visuomet pasiruošęs

BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

S raidė Ghibli S pavadinime simbolizuoja dar daugiau galios. Legendinė Maserati galia šiame modelyje atsiskleidžia 430 arklio galių, kurios slypi po elegantišku Ghibli sedano kapotu. Q4 reiškia dar daugiau dinamikos vairuojant, nes Ghibli S Q4 varomas ne tik galiniais, o visais keturiais ratais.

Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema užtikrina Maserati Ghibli našumą ir komfortą, net kai oro ir kelio sąlygos toli gražu nėra idealios. Kompaktiška ir lengva Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema nuolat analizuoja šešis parametrus: važiavimo stilių, vairavimo kampą, posūkio kampą, greitį, rato slydimą ir galingumą. Pagal šį algoritmą paskirstomas 430 AG V6 variklio sukimo momentas. Apdorodama visus šiuos duomenis, Q4 sistema nustato atskirą sukibimo profilį kiekvienam atskiram ratui. Tai užtikrina optimalią dinamiką bet kokiomis kelio sąlygomis bet kuriuo metu.

Sportiška elegancija

Kaip ir kiekviena Ghibli versija, Ghibli Modena S ir S Q4 išsiskiria savo elegantišku stiliumi. Kupe automobiliui būdinga dinamika ir prabangaus sedano rafinuotas stilius. Ghibli pasižymi rafinuotu interjeru, naujomis saugumo technologijomis ir laikui nepavaldžia itališka elegancija. Nesvarbu, ar skubate į susitikimą miesto centre ar mėgaujatės geriausiais Europos keliais atostogų metu. Maserati Ghibli pasiruošęs visiems gyvenimo atvejams.

TECHNOLOGIJOS

Variklis

Sportiškai rafinuotas ir visuomet galingas. V6 430 arklio galių Ghibli variklis garantuoja, kad kiekviena Jūsų kelionė taps kvapą gniaužiančiu nuotykiu. Tikra tiesa – Maserati pirmiausia išgirsti, o tik po to pamatai.

Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema

Kompaktiška ir lengva Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema nuolat analizuoja šešis parametrus: važiavimo stilių, vairavimo kampą, posūkio kampą, greitį, rato slydimą ir galingumą. Apdorodama visus šiuos duomenis, Q4 sistema nustato atskirą sukibimo profilį kiekvienam atskiram ratui. Tai užtikrina optimalią dinamiką bet kokiomis kelio sąlygomis bet kuriuo metu.

Interjeras

Verslo klasė sukurta Jums. Viskas, sukurta kelionės komfortui. Nuo intuityvaus prietaisų skydelio iki aukščiausios kokybės Pieno Fiore natūralios odos apmušalų. Kurdami savo Ghibli galite rinktis ne tik interjero spalvas, bet ir medžiagas, kurios sukurtos žymiausių Italijos dizainerių.

Ghibli Modena S Q4 SPECIFIKACIJOS

Ilgis 4971 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1945 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2128 mm
Aukštis 1461 mm
Ratų bazė 2998 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 430 HP
Maksimalus greitis 286 km/h
0-100 km/h 4.7 s
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 10.6-10.9 l / 100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 241-246 g/km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas