Laikas būti drąsiu

Maserati MC20 sukurtas taip, kad galėtų šturmuoti lenktynių trasas, bet tuo pačiu užtikrinti patogų, saugų ir dinamišką važiavimą kelyje.

Tai sportinių automobilių rinkoje labai konkurencingas inžinerijos ir stiliaus derinys, kuris atverčia naują gamintojo istorijos puslapį. Kuriant MC20 daug dėmesio buvo skirta naujausioms technologijoms, kurios užtikrins, kad vairuotojas ne tik patirtų sportinio automobilio suteikiamus pojūčius, bet jaustųsi užtikrintai ir patogiai.

Išskirtinis Maserati MC20 elementas, tai naujasis Nettuno variklis, kuriame panaudoti technologiniai sprendimai naudojami ir „Formulėje-1“

MC20 dizainas

Maserati MC20 save identifikuoja demonstruodamas unikalų itališką charakterį. Skoningas, aiškios koncepcijos, be jokių perteklinių stilistinių elementų. Tai leido sukurti laikui nepavaldų naujojo superautomobilio dizainą, o ši savybė visada buvo Maserati automobilių išskirtiniu ženklu.

Įgimta klasė ir grynumas išryškina Maserati MC20 sportišką charakterį. Viršutinė dalis – tai grakštus ir stilingas meno kūrinys, o apačia sukoncentruota į technologijas ir inžineriją. Tai leidžia pasiekti idealų priešingybių balansą, nes automobilis suderina meistriškumą ir inžineriją, o viską papildo unikali rankų darbo kokybė bei preciziškas gamybos proceso tikslumas.

Išskirtinis MC20 bruožas – tai į viršų pakeliamos „drugelio“ tipo durys, kurios ne tik suteikia daugiau estetikos, bet leidžia vairuotojui ir keleiviui į automobilį lengviau įlipti ir iš jo išlipti. Iš kitų „Maserati“ šis automobilis išsiskiria tuo, kad turi vertikalius priekinius žibintus, kurie yra tikra gamintojo dizaino revoliucija. Šie du platūs, žemi, horizontalūs galiniai žibintai suteikia dar daugiau išskirtinumo.

TECHNOLOGIJOS

100% itališkas

Sukurtas Maserati inovacijų laboratorijoje ir gaminamas istorinėje gamykloje Modenoje, naujasis MC20 100 proc. gimęs Italijoje. Šiuo atveju fantastiška Maserati MC20 išvaizda slepia bekompromisę sportišką automobilio sielą, kurią gena įspūdinga širdis.

Nettuno variklis

Visiškai naujas Nettuno V formos, 6 cilindrų benzininis variklis su dviem turbinomis. Šio variklio išskirtinė savybė yra inovatyvi uždegimo sistema, turinti ne tik pagrindinę, bet ir papildomą, prieš uždegiminę kamerą. Ši technologija naudojama ir „Formulės-1“ boliduose montuojamuose varikliuose. Tai leidžia Nettuno būti pačiu pažangiausiu šiuo metu į automobiliu montuojamu vidaus degimo varikliu.

Superautomobilio galia

Naujausios, aukščiausio lygio technologijos naujajam varikliui leidžia pasiekti net 630 arklio galių, o tai užtikrina pavyzdines MC20 dinamines savybes. Nuo 0 iki 100 km/val. jis įsibėgėja per 2,9 sekundės, o įsibėgėti nuo 0 iki 200 km/val. prireiks tik 8,8 sekundės. Maksimalus Maserati MC20 greitis siekia 325 km/val.

Aerodinamika

MC20 yra ypač lengvas automobilis, sveriantis mažiau nei 1 500 kg, o dėl 630 AG siekiančios galios, jis šių dviejų rodiklių santykiu išsiskiria savo klasėje. Tai pasiekta naudojant pasirinktas kokybiškas medžiagas ir išnaudojant visas anglies pluošto galimybes be jokio aukojimosi dėl komforto. Prie puikių dinaminių savybių prisideda ir iki smulkmenų ištobulinta automobilio aerodinamika.

Interjeras

Kad naujasis Maserati MC20 sukurtas patirti geriausias emocijas vairuojant, demonstruoja šio automobilio interjeras, kurio dizainas buvo kuriamas taip, kad būtų kaip įmanoma funkcionalesnis ir neblaškantis vairuotojo. Dėl to, viduje naudojamos paprastos formos, turinčio tik keletą aštrių kampų. Prietaisai išdėlioti, kaip lenktyniniame automobilyje, todėl jais naudotis paprasta, taip pat jie ir lengviau pastebimi vizualiai.

MC20 SPECIFIKACIJOS

Automobilio svoris <1500 kg
Ilgis 4669 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1965 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2178 mm
Aukštis 1224 mm
Ratų bazė 2700 mm
Variklis V6
Variklio tūris 3000 cc
Maksimali galia 630 HP
Maksimalus greitis >325 km/h
0-100 km/h <2.9 s
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą 262 g/km
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą 11,6 l/100km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?