MC20 Cielo

„MC20 Cielo“ sukurtas taip, kad sužadintų pojūčius ir suteiktų neprilygstamą patirtį. Atėjo laikas mėgautis geriausiomis dviejų pasaulių pusėmis: pamatyti daugiau per nuleistą stogą, ir neprarasti greičio, galios ir važiavimo dinamikos lyginant su dvyniu MC20 „Coupe“ uždarius stogą.

PO PAVIRŠIUMI slypinti DVASIA

Vandenyno atspalviai, įkvėpti jūros ir nepažabojamos bangų jėgos, užfiksuoti naujoje užburiančioje spalvoje, skirtoje tik „Maserati MC20 Cielo“: „Acquamarina“. Dangų ir jūrą atspindinti, mirganti ir besikeičianti judesyje spalva visada atrodo nerami ir verčia judėti į priekį.

VISADA atviras ĮSPŪDŽIAMS

Dramatiškas įspūdis nesibaigia „MC20 Cielo“ stovint vietoje. Į viršų link dangaus atsidarančios durelės yra tikrų tikriausio „Spyder“ bruožas. Kiekvienas jūsų atvykimas bus didingas įvykis, tačiau tam nereikės aukoti galios.

ELEGANTIŠKAI GREITAS. visur, kur VAŽIUOSITE.

„MC20 Cielo“ atitraukiamas stogas buvo skurtas vėjo tunelyje, kad būtų nematomai integruotas į bendrą automobilio dizaino koncepciją. greičiu.Kietasis PDLC stiklinis stogas taip pat sudaro atviro stogo ir begalinio dangaus įspūdį viršuje, net jei ir yra uždarytas.
Užtenka vos 12 sekundžių, kol jis grakščiai nuslysta į galą ir gali būti valdomas važiuojant iki 50 km/val.

ATIMANTIS žadą salonas

Įmantrios dizaino detalės pratęsiamos prabangiai įrengtame „MC20 Cielo“ salone. Būtent čia italų meistriškumas sklandžiai derinamas su pažangiausiomis technologijomis.

Interjeras

Garsas

„MC20 Cielo“ variklis jau sukuria nuostabų garso takelį, tačiau viduje laukia visiškai išskirtinė garso patirtis. „Sonus faber“ garso sistema sukelia begalę pojūčių. Sistema akimirksniu atpažįsta „MC20 Cielo“ konfigūraciją ir reguliuoja garso dinamiką pagal tai, ar stogas užtrauktas, ar atviras.

„Alcantara“ aptrauktas vairas

Vairuotojo rankose vairas virsta priemone valdyti „MC20 Cielo“ sielą. Tobulai aptrauktas „Alcantara“ oda ir įkūnijantis „Maserati“ būdingą sportiškumą bei prabangą „MC20 Cielo“ vairas pasižymi anglies pluošto detalėmis ir pirštų galiukais vairuojant pasiekiamais valdikliais.

„Alcantara“ interjeras

Extended Alcantara® Pack“ praturtina saloną išskirtiniais spalvotais „lazerio efektais“ ant durelių plokščių ir sėdynių bei siūlo naują „Ice“ variantą. Visa tai papildo bekompromisė erdvė – tai pasiekimas, kurį pavyko pasiekti naudojant išmanųjį, integruotą „MC20 Cielo“ dizainą.

Prietaisų skydelis

ADAS sistemos ekranas

Šiame už vairo esančiame ekrane galima naudotis visomis „Maserati“ išplėstinėmis vairuotojo pagalbos sistemomis, integruotomis „MC20 Cielo“.

Vairavimo režimo valdiklis

Reguliuojama važiavimo režimo valdiklio sistema MC20 modelyje leidžia pasirinkti atitinkamus važiavimo režimus. Tobulai tinkantis centrinėje konsolėje, jis leidžia greitai perjungti režimą reaguojant į bet kokias vairavimo sąlygas ar pageidavimus.

VISADA po ranka

„MC20 Cielo“ salone jūsų laukia nepastebimai integruoto garso, informacijos ir interaktyvių funkcijų pasaulis. Galinga „MC20 Cielo“ modelio garso sistema sukuria tobulą patirtį, kuri perteikiama per interaktyvią naujos kartos sąsają R1 10,25 colių ekrane.

DANGUS – ne riba

Švarios, tekančios linijos dominuoja bendroje „MC20 Cielo“ dizaino vizijoje, o atidarius arba uždarius stogą estetiniu požiūriu niekas nebuvo paaukota – tik patobulinta. Naudojant kompiuterinę oro simuliaciją ir vėjo tunelio technologijas gauti rezultatai padėjo suformuoti tikslingą „MC20 Cielo“ poziciją ir tyrą sportišką sielą. Dėl unikalaus šioje klasėje PLDC stiklo, virš kurio, net ir uždarius, matosi dangus, galite akimirksniu pereiti iš matinio režimo į skaidrų, spustelėdami „Cielo“ mygtuką.

ATKREIPIANTIS dėmesį visomis prasmėmis

Nors našumas ir vairavimo dinamika yra „MC20 Cielo“ siela, ne mažiau svarbus yra saugumas. Naudodami erdvinio vaizdo kamerą, automatinį avarinį stabdymą ir pėsčiųjų / dviratininkų atpažinimo (AEB) ir eismo ženklų informacijos (TSI) sistemas, kurios papildo griežtus saugos bandymus praėjusią važiuoklę, jausitės ne tik galingai, bet ir užtikrintai.

Atkreipiantis dėmesį

Automatinis avarinis stabdymas

Kelio ženklų atpažinimas

Aplinkos stebėjimo kameros 2D

Autopilotas

TOBULAS SPRENDIMAS bet kokiomis SĄLYGOMIS

Vairuotojo įsitraukimas sėdint už „MC20 Cielo“ vairo yra labai svarbus. Vairavimo režimui pasirinkti naudojama reguliuojamas valdiklis, dėl kurio galima lengvai pasirinkti atitinkamus važiavimo režimus: GT, „Sport“, „Wet“, „Corsa“ ir galiausiai – „ESC Off“. Dėl įvairių „Nettuno“ variklio galios padidinimo lygių ir su tuo susijusio pakabos standumo, norint mėgautis visu „MC20 Cielo“ paketu tereikia lengvai perjungti jungiklį.

NEABEJOTINAI unikalus

„Maserati“ dvasia begėdiškai drąsiai atsispindi modelyje „MC20 Cielo“. Nuo stilizuotos trišakio emblemos, puošiančios variklio skyrių, iki unikalių „Cielo“ ženkliukų ir individualizuotų „Alcantara®“ salono specifikacijų – visa tai nepalieka jokių abejonių dėl „MC20 Cielo“ kilmės, tikslo ir palikimo.

DANGIŠKOJI patirtis.

Perėjimas nuo kupė prie kabrioleto atspindi dvejopą „MC20 Cielo“ sielą. Kiekviena MC20 konfigūracija, derindama virš galvos tvyrančią dangaus begalybę ir pragarišką „Nettuno“ variklio kaukimą po kojomis, nepalieka jokių kompromisų.

Technologija „Maserati Twin Combustion“

Technologija „Maserati Twin Combustion“ pakeičia tradicinį uždegimą naudojant degimo žvakes, todėl ne tik taupo degalus, bet ir sukuria apie 207 AG vienam litrui. Ši iš po „MC20 Cielo“ variklio gaubto trykštanti technologija tiesiog laukia, kol ją išlaisvinsite bet kokiu važiavimo režimu ir bet kokiomis sąlygomis.

NAUJAS GALIOS standartas

Paprastai, kai aukojamas konstrukcijos tvirtumas ir svoris, pablogėja valdymas ir galia. Tačiau „MC20 Cielo“ modelyje dėl griežto dėmesio detalėms niekas nebuvo paaukota. Galia išlieka nesumažėjusi tiek atidarius stogą, tiek laikant jį uždarytą, todėl vairavimas bus ne tik įtraukiantis, bet ir jaudinantis. Aerodinaminio tobulumo siekis lėmė, kad buvo sukurtas visiškai integruotas, išplėstas dizainas. Buvo pasiekta superautomobiliui prilygstanti galia, dėl kurios „MC20 Cielo“ iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 3 sekundes, o daugiausiai patogiai gali išvystyti didesnį nei 320 km/val. greitį.

Susikurkite savo »
Variklis L6
Galia 630 AG
Maks. greitis > 325 km/h
Maks. sukimo momentas 730 Nm

Personalizacijos programa

PRIMASERIE

FUORISERIE

Jūsų „Maserati“ pritaikytas jūsų unikaliai asmenybei. „Fuoriserie“ yra išskirtinė „Maserati“ personalizavimo programa, leidžianti kurti unikalius „Maserati“ automobilius. Atskleiskite savo drąsą, nustatykite savo taisykles.

Sužinokite daugiau >

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?