Maserati Grecale

Atraskite grožį. Pajuskite naujoves. Judėkite pirmyn.
Leiskite išskirtinumui praskaidrinti jūsų kasdienybę su nuostabiu naujuoju „Grecale“ visureigiu.

IŠSKIRTINIS stilius KIEKVIENĄ DIENĄ

Kosmopolitiškas ir modernus. Pagamintas Italijoje, todėl nesenstantis. Naujasis „Grecale“ kyla iš šios kūrybinės sankirtos. Jo rafinuots linijos sujungia esminius ikoniškojo dizaino elementus su įžūlia, futuristine išvaizda. Formos grynumas, be puikybės. Išskirtinis, niekada neseka tendencijų.

STILINGAS viduje IR IŠORĖJE

„Grecale“ sukurtas pagal naująjį prabangos standartą, apimantį tradicijas, naujoves ir konkrečią viziją. Kiekviena detalė turi tikslą. Kiekviena funkcija iki mažiausios rankenėlės išreiškia emocijas. Atraskite visus pagrindinius naujojo „Maserati“ visureigio dizaino bruožus.

Išorė

Su trišakiu priešakyje

Naująjį „Maserati“ trišakį įrėminančios firminės grotelės yra žemos ir impozantiškos, bet ne per didelės. Virš jų esantis modernizuotas ovalus logotipas yra išskirtinis naujosios „Maserati“ eros ženklas.

Drąsus žvilgsnis į priekį

LED technologija su firminiu dizainu, įkvėptu „Maserati“ MC20 sportinio automobilio. „Grecale“ priekiniai žibintai puikiai dera su vertikaliesne kėbulo forma.

Grakšti galia

Aptakiame profilyje dizaino grynumas, matomas iš tokių elementų, kaip įleistos durų rankenėlės, derinamas su techniniais komponentais, kuriuos pabrėžia anglies pluošto naudojimas ir naujų trišakio įkvėptų lengvojo lydinio ratlankių dizainas. Įspūdinga kupė išvaizda, pritaikyta visureigio matmenims.

Išskirtiniai bruožai

Trigubos šoninės ventiliacijos angos yra esminis „Maserati“ dizaino elementas nuo 1947 m. „Grecale“ jos derinamos su apdailos versijų pavadinimais: GT, „Modena“ arba „Trofeo“. Judant atgal į šoną, trapecijos formos galas įrėmina trišakio logotipą.

Nugara

„Giugiaro“ 3200 GT įkvėpti bumerango formos galiniai žibintai sklandžiai susilieja su aiškiomis „Grecale“ linijomis. Apatinėje, labiau techninėje dalyje, naujo dizaino išmetimo vamzdžiai vizualiai apibūdina riaumojantį „Maserati“ garsą.

Interjeras

Suimkite vairą

Daugiafunkciame „Grecale“ vaire lengvai pasiekiamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, variklio užvedimas ir išjungimas, važiavimo režimo parinkimas ir ADAS valdymo mygtukai. Standartinės aliuminio pavarų perjungimo mentelės pabrėžia sportišką „Grecale“ sielą.

Liečiama prabanga

Salono paviršiai patobulinti naudojant brangias medžiagas kartu su aliuminio elementais, išsiskiriančiais mechaninėmis savybėmis. Lytėjimo pojūtis yra itin subtilus, net palietus dureles jas atidarant.

Forma ir funkcionalumas

Centriniame skydelyje mygtukus ir pavarų svirtį pakeičia erdvus porankis, du dideli puodelių laikikliai, didelė daiktadėžė su dvigubomis peteliškės formos durelėmis ir mobiliojo telefono įkrovimo zona.

Atsisėskite

Šildomos ir vėdinamos „Grecale“ sėdynės apgaubia visišku komfortu. Jos pagamintos iš aukščiausios rūšies odos ir pasiūtos rankomis, o ant galvos atramos įspaustas „Maserati“ logotipas.

Vaizdas iš viršaus

„Grecale“ stoglangis su tamsintu apsauginiu stiklu – standartinė „Trofeo“ versijos funkcija – valdomas elektriniu būdu ir gali būti „atidarytoje“, „vėdinimo“ arba „uždarytoje“ padėtyje. Šviesos ir medžiagos sąveika atrodo didingai.

Prietaisų skydelis

Centriniai skaitmeniniai paviršiai

Du dideli, palenkti 12,3 colių ir 8,8 colių ekranai užbaigia centrinį skydelį, aptakiuose paviršiuose integruodami daugybę komandų. Ergonomiškai išdėstyta vairuotojui, beveik kiekviena automobilio funkcija gali būti valdoma lietimu.

Ateities ikona

„Maserati“ laikrodis viršutiniame prietaisų skydelyje jau daugelį metų yra išskirtinis dizaino bruožas. Šiandien šis istorinis elementas tampa skaitmenine sąsaja, orientuota į ateitį. Tiesiog pasirinkite geriausiai jūsų „Grecale“ interjero išvaizdą atitinkančią temą „Comfort“ ekrane.

Netrukdomi vaizdai

12,3 colio „Full TFT“ spalvotas skaitmeninis skydelis buvo tiksliai sukurtas taip, kad vairuotojas jį aiškiai matytų. Skydelį galima konfigūruoti įvairiais būdais, priklausomai nuo pageidaujamos informacijos kiekio ir išdėstymo.

Pagrindinė informacija akių lygyje

Papildykite vairavimo patirtį. Kolimatoriniame ekrane tiksliai ten, kur reikia gražiai pateikiama svarbi informacija. Ekrano išvaizdą galima pritaikyti keičiant išdėstymą pagal savo skonį.

Aplinkos apšvietimas

Minkštas, išsklaidytas apšvietimas su trimis intensyvumo lygiais sukuria rafinuotos svetainės efektą. Šviesos tampa raudonos sportiniu režimu, geltonos „Corsa“ režimu (tik „Trofeo“ versijoje).

„Sonus Faber“

Lazeriu išpjautos metalinės aukštų ir vidutinių dažnių garsiakalbių grotelės akimirksniu sukuria natūralaus, galingo garso pojūtį.

IŠSKIRTINĖS naujovės KASDIEN

„Grecale“ futuristiniame interjere yra 12,3 col. TFT skydelis, du centriniai kampu nukreipti 12,3 col. ir 8,8 col. ekranai, atskirti skaitmeniniu pavarų perjungikliu, ir neprivalomas kolimatorinis ekranas: tai skaitmeninis minimalizmas visu savo grožiu.

Daugiau nei 33 colių ekrano paviršius sukuria pasaulinio lygio patirtį. Persikelkite į savo avangardinę skaitmeninę realybę.

IŠMUŠĖ ATEITIES VALANDA

Klasikinis rėmas, progresyvi technologija. Atėjo laikas atnaujinti išskirtinę detalę. Ikoniškasis mechaninis laikrodis virto skaitmeniniu išmaniuoju laikrodžiu, kurio stilius priklauso tik nuo jūsų skonio. Jis ne tik rodo laiką, bet ir veikia kaip vairuotojo ir automobilio sąsaja, leidžiančia išmaniai bendrauti.

Išmanusis laikrodis

Išskirtinis laikrodis

Laikrodžio dizainas

Pagalbininkas

Kompasas

Inercijos jėgų matuoklis

Chronometras

„SONUS faber“ garso SISTEMA

„Grecale“ varikliui reikia geriausios automobilio garso sistemos. Bendradarbiaudami su „Sonus faber“, italų garso meistrais, sukūrėme kvapą gniaužiančią klausymosi patirtį naudodami jų „Grecale“ garso sistemas.

Sonus Faber

SONUS FABER GARSAS

Išskirtinis garso balansas salone pasiekiamas naudojant natūralias medžiagas, išskirtinį garsiakalbių dizainą ir pagal užsakymą sukurtą žemųjų dažnių garsiakalbio technologiją. Dėl puikios izoliacijos nuo išorinio triukšmo „Grecale“ yra puiki vieta patirti muziką 360 laipsnių.

JUDANTIS 3D GARSAS

Patirkite įtraukiančią akustiką iš kito pasaulio. Aukštos kokybės garso sistema su 21 garsiakalbiu sukuria 1 285 vatus: 7 x 45 W aukštų dažnių garsiakalbiai, 3 x 60 W vidutinių dažnių garsiakalbiai… galėtume tęsti, bet jokie duomenys neišreikš to, ką išgirsite.

RYŠYS SU kasdienėmis UŽDUOTIMIS

Mėgaukitės prabanga, bet nepraraskite kontrolės bet kada ir bet kur naudodamiesi išmaniuoju telefonu, išmaniuoju laikrodžiu ar virtualiuoju asistentu. „Maserati Connect“: sklandi, išmani ir skaitmeninė kasdienė patirtis „Grecale“ viduje ir aplink jį.

Sklandus junglumas

Jūsų „Maserati“ kaip jūsų išmaniosios ekosistemos dalis. Tiesiog paprašykite „Alexa“ arba „Google Assistant“ pateikti transporto priemonės būseną arba išsiųsti kelionės tikslą į nuolat atnaujinamą navigaciją. Bendrauti su automobiliu sėdint ant sofos iš tiesų paprasta.
Naudodami automobilyje įdiegtą „Alexa“ funkciją, galite paprašyti paleisti muziką, perklausyti naujienas, patikrinti orus, valdyti išmaniuosius namų įrenginius ir daugiau.

Tyras vairavimo malonumas

Mėgaukitės 12,3 colių kolimatoriniu ekranu naršydami naujausius žemėlapius ir eismo informaciją realiuoju laiku, gaukite naujienas apie orus ir lengvai raskite laisvas stovėjimo vietas naudodamiesi „Street View“. Suaktyvinkite integruotą „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką ir naršykite bei transliuokite iki 8 įrenginių.

Visada apsaugoti

„Maserati Connect“ funkcija tarnauja jums ir informuos jus apie „Maserati“ būklę ir netgi primins apie kitą apsilankymą servise. Neatidėliotinais atvejais teikiama speciali pagalba, jei reikia pagalbos kelionės metu arba automobilio vagystės atveju.

BŪKITE SAUGŪS su KIEKVIENU VAŽIAVIMU

Atsipalaiduokite naudodamiesi išmaniąja pagalbos sistema, kuri padės judėti judriame miesto eisme ir atvirame kelyje. „Maserati Grecale“ turi platų 2 lygio pažangių vairavimo pagalbos sistemų asortimentą, kuris užtikrina aukščiausio lygio vairavimo automatizavimo saugos funkciją rinkoje, užtikrinančią patikimas keliones „Maserati“ savininkams.

Išmani pagalbos sistema

Automatinis avarinis stabdymas

Išmanus greičio palaikymas

Adaptyvi kruizo kontrolė

Aktyvus juostos laikymasis

Aktyvi vairavimo pagalba

Kelio ženklų informacija

IŠSKIRTINĖ galia KIEKVIENĄ DIENĄ

Naujoviškas „Maserati“ galios demonstravimas. „Grecale“ naudojamos tik naujausios mūsų variklio galimybės. Be 300 arba 330 AG vikraus hibridinio variklio galima rinktis itin galingą, bet efektyvų 530 AG V6 „Nettuno“ variklį.

VAROMAS NETTUNO

RIAUMOJANTI NETTUNO GALIA

Patentuota lenktynių technologija, dabar naudojama įspūdingai visureigio galiai užtikrinti.

„Grecale“ V6 3000 cm3 dviejų turbinų variklis yra inžinerinis stebuklas, sukurtas prieškamerinės architektūros pagrindu ir galintis užtikrinti tiek išskirtinę galią, tiek didesnį efektyvumą, priklausomai jūsų vairavimo pageidavimų.

HIBRIDAS

GALINGAS, TAČIAU EFEKTYVUS

„Grecale“ sujungia 4 cilindrų vidaus degimo variklį su 48 V švelnia hibridine sistema. Tačiau svarbiausia ne tik degalų sąnaudų ir CO2 emisijų mažinimas. Naujoviškas el. stiprintuvas palaiko įprastą turbokompresorių, todėl adrenalino lygis visada išliks aukštas.

Folgore

FOLGORE

Grecale taps pirmuoju visiškai elektriniu SUV visoje Maserati istorijoje. Jis kiekvieną dieną pavers išskirtine ir bus skirtas klientams, kurie iš savo automobilio nori nulinių emisijų, tačiau tuo pačiu yra neabejingi galiai ir Maserati stiliui. Būtent todėl visa Grecale gama yra pati plačiausia: nuo vidaus degimo variklių su hibridine sistema iki visiškai elektrinių modelių.

Grecale kolekcija

Susikurkite savo »
Variklis L4
Galia 300 AG
Maks. greitis 240 km/h
Maks. sukimo momentas 450 Nm
Bazinė kaina nuo 81 917 € su PVM

Lizingo kainos apskaičiavimo pavyzdys

Jeigu lizingu įsigytumėte 88 354,20 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 25% (22 088,55 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 66 265,65 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 6,809 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 2,29 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR (3.909%)), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 883,54  EUR, mėnesio įmoka – 851,80 EUR, likutinė vertė –  35 % (31 776,00 EUR), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 96 201,19 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.

Susikurkite savo »
Variklis L4
Galia 330 AG
Maks. greitis 240 km/h
Maks. sukimo momentas 450 Nm
Bazinė kaina nuo 91 597 € su PVM

Lizingo kainos apskaičiavimo pavyzdys

Jeigu lizingu įsigytumėte 91 597 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 20% (18 319 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 73 278 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5,577 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 2 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 300 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 15 048,32 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5,86 %, mėnesio įmoka – 937,81 EUR, likutinė vertė –  35 % (32 058 EUR), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 88 626,32 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.

Susikurkite savo »
Variklis V6
Galia 530 AG
Maks. greitis 285 km/h
Maks. sukimo momentas 620 Nm
Bazinė kaina nuo 119 004 € su PVM

Lizingo kainos apskaičiavimo pavyzdys

Jeigu lizingu įsigytumėte 124  328 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 20% (24 866 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 99 462 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5,577 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 2 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 300 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 20 425,56 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5,83 %, mėnesio įmoka – 1 272,89 EUR, likutinė vertė –  35 % (43 514 EUR), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 120 187,56 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.

Naujos energijos pliūpsnis. „Grecale“ – mūsų pirmasis visiškai elektrinis visureigis.

Baterijos talpa 105 kWh
Galia 550 AG
Maks. greitis 220 km/h
Maks. sukimo momentas 800 Nm
0-100 km/h 4,1 s
Bazinė kaina nuo 124 328 € su PVM

Lizingo kainos apskaičiavimo pavyzdys

Jeigu lizingu įsigytumėte 124 328  EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 20% (24 866 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 99 462 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5,577 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 2 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 300 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 20 425,56  EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5,83 %, mėnesio įmoka – 1 272,89 EUR, likutinė vertė –  35 % (43 514 EUR), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 120 187,56 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.

PIRMOJI SERIA

PRIMASERIE

PRIMASERIE

Sveikas, „Grecale“. Norėdami paminėti naujo šeimos nario atėjimą, sukūrėme riboto leidimo modelį su įspūdingomis išorės ir vidaus konfigūracijomis bei aukščiausios kokybės technologijų turiniu. Bus pagaminta vos 1000 šio modelio vienetų.

Personalizacijos programa

FUORISERIE

FUORISERIE

Maserati sukurtas unikaliai Jums. Fuoriserie tai išskirtinė Maserati personalizacijos programa, kurioje galite sukurti vienintelį ir tikrai savo Maserati modelį. Nevaržykite savęs ir kurkite savo taisykles.

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas
   Kokį automobilį vairuojate?