Greičio menas

Pristatome greičiausią istorijoje Maserati Quattroporte. Trofeo ženklu pažymėtas modelis išsiskiria savo galia, kuri slypi itališkos elegancijos sedane. 580 arklio galių V8 variklis, sukurtas Ferrari gamykloje, suteikia Quattroporte legendinę Maserati galią. O unikalios dizaino detalės iš tolo praneša apie Quattroporte Trofeo lenktynių trasos istoriją.

Tačiau Quattroporte Trofeo išsiskiria ne tik savo varikliu, bet ir inovatyviomis technologijomis, kurios užtikrina tai, kad Trofeo galia visuomet bus Jūsų kontrolėje. Nuo inovatyvios IVC sistemos iki saugumo technologijų – Quattroporte Trofeo pažada nustebinti savo vairavimo dinamika bei su niekuo nesupainiojamu Maserati variklio garsu.

Lenktynių trasos dvasia

Naujasis Quattroporte Trofeo išsiskiria iš minios unikaliomis detalėmis, kurios iš tolo praneša apie legendinę šio elegantiško sedano galią. 21″ Orione ratlankiai aiškiai išskiria Trofeo modelį, o modelio kapotas papildytas dvejomis oro angomis. Šonuose Quattroporte dekoruotas raudonais Trofeo ženkleliais, simbolizuojančiais po varikliu slypinčią galią. Atnaujintos ir modelio priekinės grotelės – jos išskirtinai juodos ir papuoštos blizgiu trišakio ženkleliu.

Quattroporte Trofeo interjeras sukurtas iš aukščiausios kokybės Pieno Fiore odos bei papildytas 100% anglies pluošto detalėmis. Sėdynės pažymėtos Trofeo ženkleliais suteikia interjerui sportiškos elegancijos. O visos inovatyvios technologijos lengvai valdomos išmaniajame ekrane centrinėje konsolėje.

TECHNOLOGIJOS

V8 variklis

3,8 litro variklis su dvigubu turbokompresoriumi suteikia Quattroporte Trofeo 580 arklio galių. Dėka šio galingo variklio Trofeo pasiekia 326 km/h maksimalų greitį.

IVC

IVC sistema užtikrina unikalią Quattroporte Trofeo vairavimo dinamiką. Corsa vairavimo režimas suteikia šiam modeliui išskirtinį dinamiško vairavimo malonumą.

21" Orione ratlankiai

21″ Orione ratlankiai išskiria Quattroporte Trofeo iš minios ir papildo elegantišką Quattroporte dizainą sportiškumo dvasia.

Quattroporte Trofeo SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5262 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1948 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2128 mm
Aukštis 1481 mm
Ratų bazė 3171 mm
Variklis V8
Variklio tūris 3799 cc
Maksimali galia 580 HP
Maksimalus greitis 326 km/h
0-100 km/h 4.5 sec
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 12.1-12.2 l / 100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 272-275 g/km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas