IŠSKIRTINĖ GALIA

Išskirtinumas visada bus standartinė Quattroporte Modena savybė – retas ir prestižinis šedevras keliems laimingiesiems. Žodis Modena šio modelio pavadinime simbolizuoja galią. Quatttroporte Modena šią galią įkūnija 430 arklio galiomis, kurios slypi po elegantišku sedano kapotu.

Šis rafinuotas modelis iš minios išsiskiria ne tik savo elegantiškomis linijomis, bet ir legendine Maserati galia. V6 variklis įgalina Quattroporte Modena iki 100 km/h įsibėgėti vos per 5 sekundes. Legendinė galia rafinuotame kūne.

Itališkos elegancijos ikona

Naujasis modelis išlieka ištikimas itališkos kokybės tradicijai ir Maserati prabangos standartui. Drąsios linijos, sukuriančios unikaliai aerodinamiškas formas bei unikaliai itališką Quattroporte Modena dizainą. Išraiškingai Maserati priekis, pažymėtas legendiniu trišakiu, garantuoja, kad tai – Maserati ikona. Ikona, kuri tęsia ilgametę itališko stiliaus bei lenktynių dvasios tradiciją.

TECHNOLOGIJOS

Aerodinamiškas

Iš pirmo žvilgsnio suprasite, kad Maserati Quattroporte yra itin aerodinamiškas. Net unikaliai Maserati priekinės grotelės yra funkcinis aktyvios automobilio aerodinamikos elementas. Sistema užtikrina optimalią variklio temperatūros kontrolę, sumažina aerodinaminį pasipriešinimą ir vėliau pagerina degalų ekonomiją ir išmetamo CO2 kiekį. Dėl to Quattroporte Modena Cx koeficientas yra išskirtinis – 0,28.

Interjeras

Dėl ilgos ratų bazės Quattroporte Modena interjeras išsiskiria erdvumu. Stilingas dizainas bei kruopščiai apgalvotos detalės leis pasijusti lyg keliautumėte pirmosios klasės prabangoje.  Daugybė interjero medžiagų bei atspalvių pasirinkimų bei išmanios technologijos padės sukurti unikaliai Jūsų komforto erdvę.

Technologijos

Visos Quattroporte Modena technologijos sukurtos tarnauti Jums, todėl kiekviena detalė apgalvota vairuotojo komfortui. Liečiamas 8,4” ekranas centriniame prietaisų skydelyje leidžia lengvai valdyti visus pasirinkimus. Taip pat visiškai paprastai galėsite prijungti savo telefoną naudodami Apple CarPlay® ar Android Auto®.

Quattroporte Modena SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5262 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1948 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2128 mm
Aukštis 1481 mm
Ratų bazė 3171 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 430 HP
Maksimalus greitis 288 km/h
0-100 km/h 5.0 s
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 10.8-11.0 l / 100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 244-250 g/km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas