BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

Inovatyvi Maserati Q4 visų varančiųjų ratų sistema užtikrina komfortišką kelionę net ir blogiausiais keliais ir oro sąlygomis. Legendinė Maserati galia šiame modelyje atsiskleidžia 430 arklio galių, kurios slypi po elegantišku Quattroporte sedano kapotu. Q4 reiškia dar daugiau dinamikos vairuojant, nes Quattroporte Modena Q4 varomas ne tik galiniais, o visais keturiais ratais.

Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema užtikrina Maserati Quattroporte našumą ir komfortą, net kai oro ir kelio sąlygos toli gražu nėra idealios. Kompaktiška ir lengva Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema nuolat analizuoja šešis parametrus: važiavimo stilių, vairavimo kampą, posūkio kampą, greitį, rato slydimą ir galingumą. Pagal šį algoritmą paskirstomas 430 AG V6 variklio sukimo momentas. Apdorodama visus šiuos duomenis, Q4 sistema nustato atskirą sukibimo profilį kiekvienam atskiram ratui. Tai užtikrina optimalią dinamiką bet kokiomis kelio sąlygomis bet kuriuo metu.

Išskirtinumas kiekvienoje detalėje

Kaip ir kiekviena Quattroporte versija, Quattroporte Modena Q4 išsiskiria savo elegantišku stiliumi. Itališkos elegancijos ikona, kuri savo stilių pabrėžia kiekviena linija. Quattroporte išsiskiria savo rafinuotu interjeru, naujomis saugumo technologijomis ir laikui nepavaldžia itališka elegancija. Nesvarbu, ar skubate į susitikimą miesto centre ar mėgaujatės geriausiais Europos keliais atostogų metu – Maserati Quattroporte ModenaQ4 pasiruošęs visiems gyvenimo atvejams.

TECHNOLOGIJOS

Variklis

Sportiškai rafinuotas ir visuomet galingas. V6 430 arklio galių Quattroporte Modena Q4 variklis garantuoja, kad kiekviena Jūsų kelionė taps kvapą gniaužiančiu nuotykiu. Tikra tiesa – Maserati pirmiausia išgirsti, o tik po to pamatai.

Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema

Kompaktiška ir lengva Q4 išmani visų varančiųjų ratų sistema nuolat analizuoja šešis parametrus: važiavimo stilių, vairavimo kampą, posūkio kampą, greitį, rato slydimą ir galingumą. Apdorodama visus šiuos duomenis, Q4 sistema nustato atskirą sukibimo profilį kiekvienam atskiram ratui. Tai užtikrina optimalią dinamiką bet kokiomis kelio sąlygomis bet kuriuo metu.

Interjeras

Verslo klasė sukurta Jums. Viskas, sukurta kelionės komfortui. Nuo intuityvaus prietaisų skydelio iki aukščiausios kokybės Pieno Fiore natūralios odos apmušalų. Kurdami savo Quattroporte galite rinktis ne tik interjero spalvas, bet ir medžiagas, kurios sukurtos žymiausių Italijos dizainerių.

Quattroporte Modena Q4 SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5262 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1948 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2128 mm
Aukštis 1481 mm
Ratų bazė 3171 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 430 HP
Maksimalus greitis 288 km/h
0-100 km/h 4.8 sec
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 11.2-11.5 l / 100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 253-260 g/km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas