Itališkos elegancijos ikona

Legendinė ikona

Maserati Quattroporte yra istorijos, kuri siekia daugiau nei 100 metų, dalis. Tai ištvermės istorija. Istorija, kupina iššūkių. Ryžto niekuomet nepasiduoti ir laimėti. Ir daryti visa tai drąsiai itališku stiliumi.

1963 m. Maserati žengė nepaprastai drąsų žingsnį, pristatydami pirmąjį prabangų sportinį sedaną.

V8 variklis, įrodęs savo galią trasoje, bei unikalaus dizaino prabangaus sedano kėbulas sukūrė visiškai naują klasę, kurią išdidžiai pristatėme pasauliui.

Tai buvo visiškai nauja. Tuo metu tai buvo greičiausias pasaulyje sedanas.

Taip gimė legendinis Quattroporte.

Quattroporte GT dizainas

Naujasis modelis išlieka ištikimas itališkos kokybės tradicijai ir Maserati prabangos standartui. Drąsios linijos, sukuriančios unikaliai aerodinamiškas formas bei unikaliai itališką Quattroporte GT dizainą. Išraiškingai Maserati priekis, pažymėtas legendiniu trišakiu, garantuoja, kad tai – Maserati ikona. Ikona, kuri tęsia ilgametę itališko stiliaus bei lenktynių dvasios tradiciją.

TECHNOLOGIJOS

Aerodinamiškas

Iš pirmo žvilgsnio suprasite, kad Maserati Quattroporte yra itin aerodinamiškas. Net unikaliai Maserati priekinės grotelės yra funkcinis aktyvios automobilio aerodinamikos elementas. Sistema užtikrina optimalią variklio temperatūros kontrolę, sumažina aerodinaminį pasipriešinimą ir vėliau pagerina degalų ekonomiją ir išmetamo CO2 kiekį. Dėl to Quattroporte GT Cx koeficientas yra išskirtinis – 0,28.

Interjeras

Dėl ilgos ratų bazės Quattroporte interjeras išsiskiria erdvumu. Stilingas dizainas bei kruopščiai apgalvotos detalės leis pasijusti lyg keliautumėte pirmosios klasės prabangoje.  Daugybė interjero medžiagų bei atspalvių pasirinkimų bei išmanios technologijos padės sukurti unikaliai Jūsų komforto erdvę.

Technologijos

Visos Quattroporte GT technologijos sukurtos tarnauti Jums, todėl kiekviena detalė apgalvota vairuotojo komfortui. Liečiamas 8,4” ekranas centriniame prietaisų skydelyje leidžia lengvai valdyti visus pasirinkimus. Taip pat visiškai paprastai galėsite prijungti savo telefoną naudodami Apple CarPlay® ar Android Auto®.

ZF transmisija

Aštuonių greičių ZF automatinė transmisija užtikrina išskirtinį komfortą, greitą pavarų perjungimą, optimalias degalų sąnaudas ir mažesnį triukšmą bei vibraciją. Vairuotojas turi galimybę naudoti pavarų dėžę automatiniu (RND) arba mechaniniu režimu (M), paprasčiausiai pasukdami svirtį iš dešinės į kairę, o naujas „P“ mygtukas viršuje nustato stovėjimo režimą.

Quattroporte GT SPECIFIKACIJOS

Ilgis 5262 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1948 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2128 mm
Aukštis 1481 mm
Ratų bazė 3171 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 350 HP
Maksimalus greitis 270 km/h
0-100 km/h 5.5 s
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 241-246 g/km
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 10.6-10.8 l / 100 km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas