Elegantiškai drąsus teiginys

Pirmasis Maserati Ghibli buvo sukurtas ir pristatytas 1966 m. Turino automobilių parodoje. Jis sekė šlovingą 1947 m. A6 1500 tradiciją: jis buvo Grand Tourer. Tai reiškė, kad jis žadėjo rafinuotą stilių, galingą prabangą ir neprilygstamą komfortą keliaujant kone bet kokį atstumą.

Natūralu, kad automobilyje įkūnyta Maserati lenktynių DNR – nepaprastai galinga jėga. Naujausias Ghibli modelis perteikia savo pirmtako, 1966 m. Ghibli, dvasią ir sujungia ją su nuolatiniu Maserati siekiu tobulėti, konkuruoti ir laimėti. Tai reiškia išskirtinę prabangą, elegantišką, tačiau drąsų dizainą ir išmanias technologija. Ir, žinoma, nepakartojamą galią.

Ghibli dizainas

Įsivaizduokite lenktynių užgrūdintą galią elegantiškame kūne. Būtent taip Ghibli savyje talpina Maserati DNR. Kupe automobiliui būdinga dinamika ir prabangaus sedano rafinuotas stilius. Ghibli Modena pasižymi rafinuotu interjeru, naujomis saugumo technologijomis ir laikui nepavaldžia itališka elegancija. Nesvarbu, ar skubate į susitikimą miesto centre ar mėgaujatės geriausiais Europos keliais atostogų metu. Maserati Ghibli pasiruošęs visiems gyvenimo atvejams.

Aksesuarai

Pasirinkę Ghibli, Jūs renkatės daugiau: daugiau prabangaus komforto keliaujant ir daugiau rafinuotos galios vairuojant. Mūsų sukurti aksesuarai tobulai perteikia šią viziją, todėl siūlome dar daugiau: komforto, stiliaus bei vairavimo detalių Jūsų Ghibli.

TECHNOLOGIJOS

Ekranas

Maserati Ghibli išsiskiria ne tik savo rafinuotu dizainu ar sportiška galia. Ghibli Modena yra sukurtas moderniam gyvenimui – 8,4 colių ekranas bei valdymo pultas pilnai susiejamas su Jūsų išmaniaisiais įrenginiais patogiam gyvenimui.

Skyhook pakaba

Tai nėra dirbtinis intelektas, bet kažkas netoli to. Ghibli nuolat bando įsijausti į vairuotojo nuotaiką ir yra pasiruošęs pasikeisti akimirksniu. Skyhook pakaba jau yra standartinėje GranSport versijos komplektacijoje ir ji nuolat stebi kiekvieno rato judėjimą. Taip sistema nustato kaip ir kur yra važiuojama, bei akimirksniu keičia dinamines amortizatorių savybes. Viskas orientuota į komfortą, bet užtenka vieno paspaudimo ir Ghibli į posūkius pradeda reaguoti su tikra itališka aistra.

Variklis

Sportiškai rafinuotas ir visuomet galingas. V6 350 arklio galių Ghibli Modena variklis garantuoja, kad kiekviena Jūsų kelionė taps kvapą gniaužiančiu nuotykiu. Tikra tiesa – Maserati pirmiausia išgirsti, o tik po to pamatai.

Interjeras

Verslo klasė sukurta Jums. Viskas, sukurta kelionės komfortui. Nuo intuityvaus prietaisų skydelio iki aukščiausios kokybės Pieno Fiore natūralios odos apmušalų. Kurdami savo Ghibli Modena galite rinktis ne tik interjero spalvas, bet ir medžiagas, kurios sukurtos žymiausių Italijos dizainerių.

Ghibli Modena SPECIFIKACIJOS

Ilgis 4971 mm
Plotis (be veidrodėlių) 1945 mm
Plotis (su veidrodėliais) 2128 mm
Aukštis 1461 mm
Ratų bazė 2998 mm
Variklis V6
Variklio tūris 2979 cc
Maksimali galia 350 HP
Maksimalus greitis 267 km/h
0-100 km/h 5.5 s
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC bandymų metodą 238-243 g/km
Vidutinės kuro sąnaudos pagal NEDC bandymų metodą 10.5-10.7 l / 100 km

SUTARKITE SUSITIKIMĄ

Užpildykite formą ir susisieksime su Jumis asmeniškai bei pakviesime susitikimui

  Periodinis aptarnavimas
  Variklio ir elektros sitemų diagnostika
  Ratų keitimas, montavimas
  Važiuoklės patikra
  Draudiminis įvykis, kėbulo remontas
  Automobilio patikra prieš pirkimą
  Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
  Automobilio modelis
  Valstybinis numeris
  Norėčiau, kad paimtumėte/grąžintumėte automobilį. Daugiau apie pasiūlymą
  Vardas Pavardė
  El. pašto adresas
  Telefonas

   Automobilis
   Vardas Pavardė
   El. pašto adresas
   Telefono numeris
   Miestas